Ugnis nuniokojo gyvenamojo namo stogą

Žagarėlės gatvėje namo stogą glemžėsi ugnies liežuviai, su ugnimi kovojo keturi ugniagesių gelbėtojų ekipažai. Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Sekmadienį beveik vienu metu rajono ugniagesius gelbėtojus pasiekė pranešimai apie Mažeikiuose kilusį gaisrą ir būtinybę patekti į pastatą Tirkšliuose.

Apie pusę dvyliktos dienos Bendrasis pagalbos centras sulaukė net devynių kaimynų skambučių, pranešančių, kad virš Žagarėlės gatvėje esančio gyvenamojo namo stogo plaikstosi ugnies liežuviai.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos abi Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) automobilinės cisternos, po kurio laiko atvyko ir Židikų bei Laižuvos ugniagesių komandų ekipažai.

Darbai gaisravietėje truko iki trečios valandos po pietų.

Ugniagesiai gelbėtojai vėliau „Santarvei“ sakė, jog gaisrą gesinti padėjo tai, kad visiškai netoli buvo įrengtas gaisrinis hidrantas, vanduo buvo tiekiamas nepertraukiamai, tai leido panaudoti didelio našumo lafetinį švirkštą, kuriuo liepsna greitai užslopinta.

Gaisro metu apdegė ir buvo nuardyta apie 150 kvadratinių metrų ploto stogo, dengto plastikinėmis čerpėmis, ir palėpės. Palėpėje apdegė namų apyvokos daiktai, namas sulietas vandeniu iki pirmo aukšto pamatų.

Gaisro priežastis šiuo metu tiria Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai.

Beveik tuo pačiu metu Mažeikių PGT buvo pranešta, kad reikalinga pagalba patekti į Tirkšliuose, Viekšnių gatvėje, esantį namą. Į įvykio vietą išskubėjo Balėnų ugniagesių komandos ekipažas. Išlaužę namo duris ugniagesiai gelbėtojai į patalpas, įleido medikus ir policijos pareigūnus. Namo viduje buvo rastas 67-erių metų vyro kūnas be išorinių sužalojimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto