Ugnis siautėjo Lėlaičiuose

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šeštadienį, apie pusę dviejų po pietų, Lėlaičiuose buvo pastebėtas atvira liepsna degantis medinis namas. Kaimynai apie tai pranešė skubios pagalbos telefonu.

Gaisrą gesinę ugniagesiai gelbėtojai pasakojo: jiems važiuojant į įvykio vietą, jau nuo plento matėsi, kad medinis vasarnamis skendi liepsnose. Ugnį malšino ekipažai iš Mažeikių, Viekšnių ir Balėnų.

Iš vasarnamio liko tik mūrinės pertvaros – ugnis pasiglemžė sienas, stogą, perdengimą, apdegė netoliese stovėjusio automobilio „Mitsubishi“ galinio bamperio plastikinės detalės.

Nelaimės išvengė čia gyvenantis ir tuo metu, kai prasidėjo gaisras, garaže dirbęs vyriškis. Jis iš pradžių nė nepajuto, kad būstas dega. 

Sekmadienį beveik tuo pačiu metu mažeikiškiai ugniagesiai gelbėtojai vyko į Mažeikių P. Vileišio gatvės namo butą. Jiems buvo pranešta, kad pas globojamą 84-erių metų mažeikiškę atvyko moteris, tačiau negali įeiti, nes durų raktas įkištas iš vidaus, o šeimininkė nereaguoja. Buvo įtarta, kad jai galėjo sutrikti sveikata.

Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai pro virtuvės langą pateko į butą ir įleido medikus bei policijos pareigūnus. Kambaryje buvo rasta sunegalavusi ir parkritusi moteris, kuria pasirūpino medikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto