Iš Mažeikių traktoriais – į Vilnių?

Į pagrindinę Mažeikių rajone protesto akcijos vietą susirinko apie septyniasdešimt ūkininkų ir juos palaikančių žmonių. Autorės nuotr.

Pirmadienį Vilniuje vyko Lietuvos žemės ūkio tarybos inicijuotas susitikimas su premjere Ingrida Šimonyte, žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku ir Aplinkos ministerijos atstovais. O tūkstančiai šalies ūkininkų, teigdami, kad jaučiasi palikti vieni spręsti dėl politikų nenuovokumo ir neišmanymo sukurtų problemų, tuo metu susibūrė į vilties ir solidarumo protestą „Tegul Lietuvos laukai liepsnoja“.

});

Nuošalyje neliko ir Mažeikių rajono ūkininkai – kaip ir kolegos iš kitų rajonų, mažeikiškiai žemės sklypuose šalia kelių degino laužus. Taip jie Vyriausybės, Žemės ūkio ministerijos vadovams išreiškė raginimą spręsti ūkininkams, o kartu ir iš visiems šalies žmonėms gyvybiškai svarbius klausimus, ir įsisenėjusias, ir naujas problemas.

Problemų žemės ūkyje daug

Valdžios institucijų sprendimais ir politika, susijusia su žemės ūkio sektoriumi, nepatenkinti žemdirbiai protestavo...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

12 Atsakymų į “Iš Mažeikių traktoriais – į Vilnių?”

 1. pamastymui parašė:

  Vienam kilogramui duonos iškepti reikia apie 800 gramų miltų, tam reikalinga 1kg.grudų.Už 1kg.auščiausios rūšies kviečių žemdirbys šiuo metu gauna apie 21centą .Išeina, kad ūkininko dalis viename kg.duonos yra apie 21 centą.Kiek kainuoja parduotuvėje duonos kilogramas patys žinote.

  1. to pamastymui parašė:

   Yra daug, labai daug veiklų su minusu. Mano verslas taip pat. Bet nei aš deginu laužų, nei streikuoju ar kauliju lengvatų, pinigų ,o priimu sprendimus. Tegul priima sprendimus pagal savo sugebėjimus .Neišeina ,parduodi savo verslą ir eini dirbti samdomu darbuotoju.

 2. Mažas pataisymas. parašė:

  Tik pataisysiu komentatorių, rašantį apie A. Virkučio pajamų deklaracija, kad minimas ūkininkas ir tarybos narys jau gal porą metų nebėra Lietuvos ūkininkų sąjungos Mažeikių skyriaus pirmininkas.

 3. to algiui,čia tikslas? parašė:

  Andriejus Virkutis yra Lietuvos Ūkininkų Sąjungos Mažeikių Skyrius vadovas. Kadangi jis vietinių išrinktas Mažeikių tarybos narys privalo deklaruoti pajamas.T.y. viešas asmuo. Jo 2021m viešoje deklaracijoje: Privalomas registruoti turtas: 1902016 EUR . Deklaruota apmokestinamųjų ir neapmokestinamųjų pajamų suma 381221,8 EUR. Deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma TIK 2710,35 EUR Tai kokios pajamų deklaracijos buvo ankstesniais metais, kai jiems buvo taikomi privilegijuoti teisės aktų reikalavmai ? Ponai ūkinykai-verslinykai kokių subsidijų ,nemokamų dotacijų ar dar ko nori iš mūsų, ES biudžetų??? Kodėl norite būti privilegijuoti, geresni ir gudresni už kitus. Kodėl prisidengiate meile žemei ,tautos maityntojais ir pan.? Ačiū, galiu apsieiti be jūsų produktų tokiomis sąlygomis. Ir tai darau. Ar pas jus darbuotojai dirba legaliai? Kad esate turtingesni mes jau matome, ko jums dar trūksta, vergų? Jei nemoki ,tingi vykdyti veiklos ,eik kitur dirbt, o ne kaulyti bendrų biudžetų pinigų, lengvatų.

  1. Lietuva parašė:

   Vienas kitas gal ir pasitaiko.bet dauguma tai juodnugariai

   1. . parašė:

    Matem tuos juodnugarius su kokiom masinom suvaziajo. O dar jei jau tokie varksai tai kam jums tokie traktoriai kurie pora simtu tukstanciu kainuoja rinkoje yra daug pigesniu elternatyvu. Bet matomai reikia pasipuikuoti brendiniais vardais. Ir verkti koks ju sunkus gyvenimas ir kokie jie vargsai. Jus tik susireiksmine parazitai norintys buti svarbesni uz visus kitus zmones…

 4. algis parašė:

  Saunuoliai,na bet su tokiu protestu nieko nelaimesite,eikite visi kiek jusu yra,tik eikit iki galo kol pasieksit savo reikalavimus bei tiksla. Didziules sekmes jums.

  1. Piatras parašė:

   Aciu, aciu, aciu ukininkams. Pakureno lauzus ir iskart atsilo.

  2. Anonimas parašė:

   Manau, kad geriau tuos rąstus, kurie buvo beprasmiškai sukūrenti, būtų būvę atiduoti neišgalintiems nusipirkti kuro senjorams.

   1. Vatynka parašė:

    Dar geriau išvežti į ukrainą.“gerovės valstybės“ banduomenė gali sau tai leisti.kaip ir mokėti už dujas didžiausią pasaulyje pvm.

    1. vatynkai parašė:

     Vėl tu, priekvaiš,i su savo paistalais? Sugalvok ką nors naujo, nes visiems seniai nusibodo ta pati giesmelė!

     1. Vatynka parašė:

      Kas tie visi?

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto