Ukrainos Nepriklausomybės diena paminėta ir Mažeikiuose

Aringo Švelnio nuotrauka

Pirmadienį Ukrainos Nepriklausomybės diena paminėta ne tik karo išvargintoje Ukrainoje, bet ir mūsų mieste.
Simboliniame minėjime, surengtame mažeikiškių Daivos ir Juliaus Meškių namuose, skambėjo karą išgyvenančios šalies himnas bei tradicinės dainos, buvo verdami tikri ukrainietiški barščiai, ragaujama kitų tradicinių abiejų šalių patiekalų.
Tarp minėjimo svečių buvo ir dvi poros, vienaip ar kitaip susijusios su įvykiais Ukrainoje bei  Rusijoje ir šiame gyvenimo etape likimo atblokštos į Mažeikius.

Idėja paminėti Ukrainos Nepriklausomybės dieną kilo Švč. Jėzaus Širdies parapijos „Carito“ bendruomenei. Jos nariai bendrauja su iš Ukrainos Luhansko srities į Lietuvą atvykusiais Olga bei Aleksandru Lidniovais, su vos mėnesį Mažeikiuose gyvenančia Daivos ir Romano Norijevų šeima.
„Su bendraminčiais labai norėjome surengti šventę mūsų bičiuliams Oliai ir Aleksandrui – ukrainiečiams, pabėgusiems iš Luhansko srities. Taip dažnai girdime apie mūsų tautas vienijančią draugystę bei pasiryžimą suteikti pagalbą, dalintis geranoriška parama, ir taip mažai tos draugystės bei realios paramos sulaukia pas mus dėl karo veiksmų Luhansko ir Donecko srityse atvykę ukrainiečiai“, – sumanymą pristatė D. Meškienė.

3 Atsakymai į “Ukrainos Nepriklausomybės diena paminėta ir Mažeikiuose”

  1. PAGARBA MESKIU SEIMAI,KARITIECIAMS parašė:

    KUO DAUGIAU TOKIU RENGINIU IR ATSINAUJINS,PASIKEIS MAZEIKIU VEIDAS,DZIAUGSMAS,VIENYBE,DARBAS DARO GYVENIMA PILNAVERTI.

  2. Kaimietis to haha parašė:

    Nezinau kaip tave paguosti,tik pats sau gali padeti,atsizadedamas nepagarbos,pagiezos kitam zmogui,pamatysi kaip lenga taps ant dusios !

  3. haha parašė:

    ar ir musu kaime xoxolu yr ? :)meskys tikras xoxolas ,nezinojau :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto