Ukriniškiai varžėsi prie šaškių lentų

Net septynias valandas Ukrinuose vyko šaškių turnyras kaimo bendruomenės įsteigtai Stasio Lapinsko vardo pereinamajai šaškių varžybų nugalėtojo taurei laimėti. Trijose amžiaus grupėse prie šaškių lentų sėdo 32 ukriniškiai.

Stasys Lapinskas – buvęs ukriniškis, šiuo metu gyvenantis Kaune. Šio žmogaus, kuriam dabar 85-eri metai, dėka šaškės Ukrinų kaime itin išpopuliarėjo.
Šaškių mėgėjai varžėsi trijose amžiaus grupėse: devyni žaidėjai buvo iš 1–4 klasių, dešimt šaškininkų rungėsi 5–10 klasių amžiaus grupėje, kiti trylika dalyvavusių turnyre šaškininkų sudarė trečiąją grupę.
Iš jauniausių šaškių varžybų dalyvių nepralenkiamas buvo Irmantas Daukontas, antra vieta atiteko Aurimui Jokubauskui, trečia liko Simona Videikaitė.
5–10 klasių žaidėjų grupėje pirmąją vietą iškovojo Laura Pralgauskaitė, antros vietos nusipelnė Dovydas Milius, o Emilijai Muravjovaitei teko pasitenkinti trečiąja vieta.
Tiek pat taškų kaip ir Emilija surinko Armandas Daukontas, bet dėl prastesnio tarpusavio santykio jam teko nusileisti Emilijai.
Likusieji varžybų dalyviai vietomis pasiskirstė taip: trečioji prizinė vieta atiteko Šarūnui Arnotui, antra liko Ingrida Daukontienė, pirmąją vietą ir S. Lapinsko pereinamąją taurę iškovojo Jonas Vitkauskas.Varžybų vyriausiasis teisėjas Kęstutis Šiaulys nugalėtojams įteikė Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ medalius ir taures, bendruomenė pasirūpino saldžiais prizais – šokoladais.
Vytautas MALŪKAS
Ingridos DAUKONTIENĖS nuotraukos.: Pereinamoji S. Lapinsko taurė šiemet papuoš J.Vitkausko namus.

Apdovanojimus turnyro dalyviams įteikė kūno kultūros mokytojas K. Šiaulys.