Rašytojas Vytautas Račickas ukriniškiams išdalijo prizus už geriausius piešinius

Rašytojas Vytautas Račickas paliko dovanų Ukrinų bibliotekos skaitytojams. Nuotr. iš bibliotekos archyvo

Ukrinuose vyko susitikimas su vaikų rašytoju Vytautu Račicku. Jo metu paskelbti ir apdovanoti piešimo konkurso „Vytauto Račicko knygų personažai“ prizininkai.

Ukriniškiai – jaunieji iliustratoriai

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė Valda Muravjovienė „Santarvei“ sakė, kad rugsėjo mėnesį paskelbtame piešinių konkurse dalyvavo penkiolika Ukrinų pagrindinės mokyklos moksleivių.
Rašytojo V. Račicko sprendimu, prizai įteikti Augustei Lukšaitei už piešinį „Kriaušianosis“, Simonai Lukošiūtei už piešinį „Zuika ir jo draugai“, Benui Urbonui už piešinį „Senutė“, Emai Čiutytei už piešinį „Juozapėlis“, Urtei Kasperavičiūtei už piešinį „Edvardukas“, Deimantei Lukošiūtei už piešinį „Kaziukas Tilindžis ir Aliutė Šavalinskaitė“, Gabrielei Kniukštaitei už piešinį „Šarūnė“ ir Kornelijai Murinaitei už piešinį „Nippė“. Nugalėtojai apdovanoti prizais.

Klausimų netrūko

Į susitikimą rašytojas atvyko su dideliu lagaminu knygų, kurias vaikai galėjo įsigyti su autoriaus autografu.
Susitikimo metu V. Račickas skaitė ištraukas iš savo knygų, kalbėjo apie jų kūrimą, kūrinio kelią nuo rašytojo iki skaitytojo.
Vaikai buvo labai smalsūs ir domėjosi, kada rašytojas pradėjo kurti, kodėl rašo vaikams, o ne suaugusiesiems, kokia pirmoji, mylimiausia jo parašyta knyga, ar jas skaito rašytojo vaikai ir anūkai…
Visiems atsakęs į klausimus, renginio pabaigoje rašytojas pranešė gerą naujieną – jau greit sulauksime jo populiariausios knygos „Šlepetė“ septintosios dalies. Tiesa, apie ką joje bus rašoma, rašytojas neišdavė.

Ukrinų mokyklos vaikai, mokytojos ir bibliotekininkė įsiamžino su rašytoju Vytautu Račicku. Nuotr. iš bibliotekos archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto