Urvikiai kviečia palydėti vasarą su gyva muzika

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečius metus Urvikių kultūros centro organizuojamas gyvai grojančių grupių festivalis vyks ir šiemet, rugpjūčio 14 dieną.
Festivalio metu gros muzikantai iš Jurbarko, Akmenės, Mažeikių ir kitų miestų. Šventės metu lankytojai galės džiaugtis ne tik gyva muzika, bet ir įvairiomis pramogomis.

Įvairios grupės, įvairūs muzikos žanrai

Organizatorių tikslas, kaip teigia Urvikių kultūros centro direktorė Vita Černookienė, gyvai grojančioms grupėms, muzikantams padėti save realizuoti. Kadangi renginys vyksta trečius metus, muzikuojantys žmonės apie jį jau žino ir patys siūlosi dalyvauti. Tarp dalyvių yra profesionaliai muzikuojančių, yra ir mėgėjų – tokių, kuriems muzika yra tik papildoma veikla.
Žanrų spektras, kaip ir dalyvių – įvairus. Organizatoriai teigia, jog kiekviena grupė turi savitą stilių – vieni groja roką, kiti džiazą, dar kiti – liaudišką muziką – svarbu, kad ji butų atliekama gyvai. Nors didelės atrankos nedaroma ir aukštų kriterijų nekeliama, kultūros centro direktorė džiaugiasi, jog atsiranda stiprių, kokybišką muziką atliekančių dalyvių.

Ne tik klausysis, šoks, bet ir pramogaus

„Urvikiai gyvai 2015“ siūlo ne tik gyvą muziką, bet ir kitas pramogas.
„Dabar vasara, geras oras, tad kviečiame ir pasportuoti. Kadangi renginys vyksta prieš pat Žolinę, siūlysime pasižiūrėti skulptūrų, gėlių puokščių. Taip pat bus pramogų ir vaikams – batutas, pasivažinėjimai karietomis, „burbuliatorius“. Trumpai tariant – vasarą lydėsime linksmai“, – apie renginio planus kalbėjo V. Černookienė.
Šventės organizatorė džiaugiasi, jog Urvikių kultūros centras, esantis mažame kaimelyje, turi ganėtinai didelę auditoriją. Anot jos, organizatoriai sulaukia svečių ir iš aplinkinių gyvenviečių – žmonės atvažiuoja iš Mažeikių, Akmenės, Telšių, Skuodo ir kitų miestų ir kaimelių.
„Stengiamės kurti jaukią aplinką, kad pas mus atvažiavus norėtųsi sugrįžti“, – teigia V. Černookienė.
Festivalio pradžia – 18 valandą.

Justina RIMKUTĖ

One Reply to “Urvikiai kviečia palydėti vasarą su gyva muzika”

  1. zita parašė:

    smagu, visad vaziuoju ten,visur turetu buti tokie vadovai ,net mazeikiuose to nera ,visai apmire vadovai. o urvikiu direktoreo tik sekmes darbe ir toliau taip organizuot sventes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto