Už dujas „Sauridai“ mažeikiškiams reikės mokėti trečdaliu mažiau

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams pinga UAB „Saurida“ teikiamos suskystintos dujos. Penktadienį posėdžiavusi Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija vienašališkai nustatė trečdaliu mažesnes kainas.

Įsigalios po mėnesio

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija penktadienį vienašališkai nustatė naujas „Sauridos“ tiekiamų suskystintųjų naftos dujų kainas. Nuo gruodžio antros mažeikiškiai šiai bendrovei mokės gerokai mažiau.
Vadinamasis abonentinis mokestis nuo 3,01 euro sumažės iki 2,08 euro (be PVM) arba 30,9 procento.
Kubinio metro dujų kaina pigs 35,8 procento – nuo 1,62 iki 1,04 euro (be PVM).
Trečdaliu pigiau „Sauridai“ mažeikiškiai mokės 12 mėnesių.

Abonentų sumažėjo

Kainų komisijai pateiktais bendrovės duomenimis, šiuo metu „Saurida“ aptarnauja 12349 vartotojus, t. y. 1 proc. mažiau negu 2014 metais.
Komisija, nustatydama suskystintas naftos dujas centralizuotai tiekiančių įmonių paslaugų kainas, vertina patiriamas sąnaudas ir jų pagrįstumą, kad vartotojai mokėtų realiai patiriamus įmonių kaštus atitinkančias kainas.
Vartotojai moka pastoviąją kainos dalį per mėnesį, kuri nepriklauso nuo suvartojamo suskystintų naftos dujų kiekio, ir kintamąją dalį, t. y. už kiekvieną suvartotą kubinį metrą suskystintų naftos dujų.

4 Atsakymai į “Už dujas „Sauridai“ mažeikiškiams reikės mokėti trečdaliu mažiau”

 1. vaje parašė:

  Kaip dabar tas ponulis, nemirs is bado? Pinigeliu sumazes, kaip po uzsienius bepalakstys?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai tos pačios automobiliams naudojamos suskystintos dujos,ta pati smarvė ir kainą sumažino ne visai teisingai ir ne Mažeikių ponai.Skaitikliai netikrinami,nekeičiami,kur saugos reikalavimai?

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Tegul visai nemokamai siulo tas savo dujas ta saurida,man butu garbes ir orumo visiskas praradimas,kad turet kokiu tai reikalu su tokiom bendrovem,kuri taip ciniskai,izuliai ir negarbingai elgesi su vartotojais.

 4. apas parašė:

  Mes už dujas mokam su 21 procentu PVM.tai kainos turėtų būti 2,52 ir 1,26 euro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto