Už elektrą mokėsime brangiau

Mažesne kaina už elektrą galės sumokėti iki sausio 20-osios. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiais metais daugumai gyventojų pinigines paplonins elektros pabrangimas. Nuo šio mėnesio pradžios gyventojai už elektros energiją mokės nuo vieno iki keturių centų daugiau nei pernai.

Mokantiesiems vienos laiko zonos tarifu, elektra brangs vienu centu už kilovatvalandę – nuo 45 ct iki 46 ct.
Beveik centu – iki 44,2 ct už kilovatvalandę – elektra brangs ir vienos laiko zonos tarifo naudotojams, turintiems elektrines virykles.
Mokantiesiems dviejų laiko zonų tarifais elektra brangs šiek tiek daugiau. Dieną suvartojamos elektros kaina didės mažiau nei centu – iki 49,7 ct už kilovatvalandę, o štai naktį ir savaitgaliais – iki 3 ct už kilovatvalandę ir jos kaina bus 37,1 ct už kilovatvalandę.
Atsiskaitantiesiems pagal dviejų laiko zonų tarifus ir turintiesiems elektrines virykles, dieninė elektra brangs 2,6 ct iki 47,6 ct už kilovatvalandę, o naktinė ir savaitgaliais – 4 ct iki 36 ct už kilovatvalandę.
Bendrovės „Lesto“ Mažeikių skyriaus vadybininkė Birutė Martinkienė informavo, kad gyventojai už suvartotą elektros energiją iki šių metų sausio 20 dienos gali atsiskaityti sena kaina.
„Už suvartotą elektros energiją gyventojai atsiskaito pagal Elektros energijos vartojimo taisykles. Jose sakoma, kad iki kiekvieno einamojo mėnesio 20 dienos mokama už praėjusį mėnesį. Vadinasi, už praėjusį gruodžio mėnesį gyventojai gali susimokėti sena kaina iki šių metų sausio 20 dienos“, – aiškino B. Martinkienė.

3 Atsakymai į “Už elektrą mokėsime brangiau”

  1. oo parašė:

    Nustebino. Bet nustebino tai, kad elektra brangs, o ne „Sauridos“ dujos :)) He he he

  2. nenaujiena parašė:

    tai naujieną rado, nenustebinote,kad parašytumėte kas atpigo ar atlyginimą pakėlė

  3. Vytautas parašė:

    Ačiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto