Už smulkius pažeidimus – administracinės teisenos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Apžvelgdami administracinių nusižengimų statistiką, pareigūnai pažymėjo, kad šiais metais rajone pagausėjo administracinių teisenų, susijusių su narkotinėmis medžiagomis, bei smulkių vagysčių.

Pristatydamas dešimties mėnesių administracinių nusižengimų statistiką, Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas pažymėjo, kad labiausiai išaugo smulkių vagysčių, kai pagrobiama turto, kurio vertė iki 150 eurų.
Gerokai pagausėjo administracinių teisenų, susijusių su narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimu be gydytojo paskyrimo, – nuo 23 teisenų pernai iki 63 teisenų per šiuos metus.
Vienas iš dažniausių administracinių pažeidimų Mažeikių rajone, dėl kurio surašoma daugiausia administracinių nusižengimų kodekso protokolų, išlieka alkoholio vartojimas arba neblaivaus asmens pasirodymas viešose vietose – šiemet jau surašyti 446 protokolai, pernai tokių protokolų buvo dar daugiau – 503.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Už smulkius pažeidimus – administracinės teisenos”

  1. Vytautas parašė:

    Kur izymioji mazeikiu trijule palika prieky su kryziu,ar pravede partija jau jiem politzaniatija apie tai kad negrazu imt nesidalinant,kazko greitai uztila kaip ir visada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto