Už tarnybų darbo trukdymą – baudos

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Specialiųjų tarnybų darbą ir gyventojų poilsį dvi dienas trikdžiusiam mažeikiškiui buvo surašyti administraciniai protokolai.

Dvi šios savaitės dienas – antradienį ir trečiadienį – prie Žemaitijos gatvės 62-ojo namo laiptinės vieni po kitų rikiavosi ir policijos, ir medikų, ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai – juos kvietėsi butą šiame name nuomojęsis 37-erių metų vyriškis.

Neblaiviam vyrui nei pareigūnų, nei medikų pagalbos nereikėjo – tokiu būdu jis paprasčiausiai smaginosi.

„Santarvei“ pareigūnai sakė, kad panašių pranešimų iš vyriškio buvo gauta ir anksčiau, šį kartą jam surašyti du administraciniai protokolai dėl nereikalingo specialiųjų tarnybų trukdymo.

Mažeikių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Donatas Petrulevičius priminė: „Pagalbos telefonu 112 skambinkite tik tada, kai staiga iškyla reali grėsmė gyvybei, sveikatai, saugumui, aplinkai ar turtui ir kai pagalbos tarnybos turi nedelsdamos atvykti į nelaimės vietą bei suteikti skubią pagalbą. Kitais atvejais kviečiant yra tik trikdomas specialiųjų tarnybų darbas ir už tai baudžiama.“

Už priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ar kitų specialiųjų tarnybų iškvietimą, žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia 200–2 000 eurų bauda.

One Reply to “Už tarnybų darbo trukdymą – baudos”

  1. Elena parašė:

    Bausti tokius veikėjus ir kuo griežčiau.Tuo metu gal kitam žmogui tikrai reikalinga pagalba ir negali prisišaukti.Kai sumokės 2000 €,dings noras skambinėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto