Užsienio reikalų ministras pažymėjo regioninės žiniasklaidos svarbą

Nuotrauka iš LR užsienio reikalų ministerijos archyvo

Užsienio reikalų ministerijoje gruodžio 15–16 dienomis vyko kasmetinė regioninės žiniasklaidos konferencija, kurioje dalyvavo 26 žiniasklaidos atstovai.
Susirinkusiuosius sveikino užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, kuris pristatė užsienio politikos aktualijas ir prioritetus, svarbiausius artėjančius darbus.

Ministras pabrėžė regionų žiniasklaidos svarbą informuojant visuomenę apie tarptautinę politiką ir išreiškė viltį, jog dėmesys šioms temoms nemažės ir ateityje.
Konferencijoje teletiltu iš Londono dalyvavo Lietuvos ambasadorė Jungtinėje Karalystėje Asta Skaisgirytė, buvo parodytas vaizdo įrašas, kuriame į dalyvius kreipėsi JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall, pranešimus skaitė Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovas Tomas Čeponis, žinomi Lietuvos žurnalistai ir Užsienio reikalų ministerijos atstovai. Buvo aptartos „Brexit“, JAV ir Lietuvos santykių, Astravo atominės elektrinės, propagandos, konsulinio darbo ir kitos temos.
Kasmetinis regioninės žiniasklaidos seminaras sulaukia vis daugiau susidomėjimo, renginio turinys kasmet keičiamas, atsižvelgiant į aktualiausias visuomenei temas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto