Užventiškiai abejoja dėl gatvių remonto kokybės

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Užventės kaimo gyventojai susirūpinę nekokybišku duobių gatvėse tvarkytojų darbu: esą duobės nebuvo net išvalytos, tik sudėta neaišku kas ir pašlakstyta bitumu ar smala.
Užventiškiai piktinasi, kodėl mokesčių mokėtojų pinigai yra švaistomi, kodėl yra perkamos tokios nekokybiškos paslaugos ir ar nebūtų geriau leisti paslaugas pirkti pačioms seniūnijoms?
Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius sakė žinąs apie situaciją Užventės kaime, taip pat turi užventiškių atsiųstas nuotraukas. Jis informavo, kad kaime buvo tvarkomos dvi su puse gatvės.
„Aš nesu tas ekspertas, kuris galėtų įvertinti darbų kokybę. Kai vyks šitų darbų priėmimas, pateiksime ir gautas nuotraukas. Yra darbų techninis prižiūrėtojas, kuris ir spręs apie darbų kokybę“, – kalbėjo seniūnijos vadovas.
Dėl siūlymo, ar pirkti paslaugas negalėtų pati seniūnija, nes tada esą būtų geresnė darbų kokybė, K. Kryžius atsakė, kad seniūnija nebūtų pajėgi susitvarkyti pati: perkamas didžiulis darbų paketas, sumos yra didelės – reikia sutarties, juristų, žmonių, išmanančių tuos darbus.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto