V. Džiugelis jau važinėja reprezentaciniu automobiliu

Šią savaitę į Mažeikių rajono savivaldybę parvarytas reprezentacinis automobilis „Audi 6“. Naująja mašina važinės Savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis.TRYS ARGUMENTAI
V. Džiugelis „Santarvei“ prisipažino nerimavęs dėl susitikimo su žurnalistais, todėl gerai apgalvojęs argumentus, kurie pagrįstų automobilio pirkimo būtinybę.
Anot mero, pirmasis argumentas – kaina. Už reprezentacinį modelį „Audi 6“ Savivaldybė sumokėjo 75 tūkst. litų plius PVM. „Audi“ centre mašina kainuoja apie 130 tūkst. litų.
„Mums pasiūlyta kaina yra daugiau negu gera. Patys „Audi“ centro darbuotojai pavydėjo mums tokios kainos“, – tikino V. Džiugelis.
Paklaustas, už kokius įsipareigojimus net 50 tūkst. litų buvo sumažinta automobilio kaina, jis teigė, kad jokių įsipareigojimų nesą. Pasak Savivaldybės vadovo, Lietuvoje bus tik šeši tokie modeliai. „Gal, savivaldybėms pigiau parduodamas, „Audi“ centras siekia mašinos reklamos?“ – svarstė jis.
Antrasis mero argumentas – mašinos patvarumas. V. Džiugelio nuomone, ši mašina „nugyvens“ kokius tris merus.
Trečiasis argumentas – saugumas. „Per mėnesį aš kokius penkis kartus važiuoju į sostinę. Kada mažeikiškiai dar miega, aš išvažiuoju į Vilnių, kai jie jau miega, aš grįžtu“, – guodėsi meras.

TOKS BUVO TARYBOS SPRENDIMAS
Prieš Naujuosius metus Savivaldybės automobilių ūkis jau buvo papildytas dviem naujomis mašinomis „Mazda 6“. Jas ketveriems metams išnuomojo UAB „Klaipėdos Vista“. Sutartyje numatyta, kad kas mėnesį rajono Savivaldybė mokės 1354 litų nuomos mokestį. Už abi mašinas įmokėtas beveik 6 tūkst. litų pradinis mokestis. Šiose sumose nenurodytas PVM. Pasibaigus sutarčiai Savivaldybė galės mašinų nebenuomoti arba jas nusipirkti už likutinę vertę, tai yra 18096 Lt. Nauja „Mazda 6“ kainuoja beveik 49 tūkst. litų.
Ketvirtadienį V. Džiugelio „Santarvė“ klausė, kodėl „miegant mažeikiškiams“ jis į Vilnių negali važiuoti su naująja „Mazda 6“? Meras teigė žiūrintis iš „ekonominio taško“, tačiau negalėjo paaiškinti, kodėl iš „to taško“ Savivaldybė nežiūrėjo prieš išsinuomodama „Mazdas“.
Priminus, kad rajono deficitiniam biudžetui už „Audi 6“ sumokėti 75 tūkst. litų plius PVM yra dideli pinigai, kuriuos buvo galima panaudoti kitam tikslui, V. Džiugelis pareiškė, kad toks buvo Tarybos sprendimas.
Klausimas, kam biudžete buvo sumažintos lėšos dėl to, kad būtų nupirktas automobilis, taip pat sulaukė atsakymo: „Toks buvo Tarybos sprendimas“.
Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto