Vadovų ataskaitoms – opozicijos kirčiai

Savivaldos vadovų ataskaitos buvo patvirtintos valdančiosios daugumos balsais. Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pristatytos praėjusių metų Savivaldybės mero, Tarybos veiklos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitos. Vienbalsiai patvirtinta tik Tarybos veiklos ataskaita.
Savivaldos vadovams, pristačiusiems savo veiklos ataskaitas, opozicija pažėrė nemažai aštrių klausimų, replikų. Jiems kliuvo dėl įstrigusios sporto arenos statybų, medienos klasterio „išėjimo“ į Akmenę, dažnai gendančių viaduko per geležinkelį liftų ir kitų bėdų.

Penktą kadenciją į savivaldą renkamam Antanui Teniui tai jau antra jo, kaip Savivaldybės mero, ataskaita. Po rinkimų 2011 metais šias pareigas politikui patikėjo Savivaldybės taryba. Antrą kadenciją meru jis tapo mažeikiškių valia – per tiesioginius rinkimus.
„Mero, Tarybos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus darbas yra bendras ir neteisinga
juos skirstyti. Tačiau įstatyme yra numatyta kitaip“, – savo nuomonę dėl ataskaitų pateikimo išsakė meras.
Balsuojant už mero A. Tenio praėjusių metų veiklos ataskaitą, opozicijai atstovaujantys konservatoriai Paulius Auryla ir Genoveita Gricienė susilaikė, o jų bendrapartietė, opozicijos lyderė Lina Rimkienė balsavo prieš.
Tvirtinant Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus ataskaitą, susilaikė visi trys opozicijai atstovaujantys Tarybos nariai.
„Nieko keisto. Opozicija niekada nepritaria ataskaitoms, pažeria kritikos, priekaištų.
Reikia ir kritikos. Ji – varomoji jėga“, – „Santarvei“ teigė meras A. Tenys.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto