Vagišių sulaikęs mažeikiškis pagerbtas policijoje

Už bendradarbiavimą su policija Gintautą Jaskaudą (viduryje) atminimo dovana ir gėlėmis apdovanojo Mažeikių policijos komisariato viršininkas Imantas Motiejūnas (kairėje) ir bendruomenės policijos pareigūnė Violeta Grigaitienė. Nuotrauka iš policijos archyvo

Mažeikių policija apdovanojo miesto gyventoją, kuris nebuvo abejingas ir sulaikė kaimynų sandėliukus plėšusį vyriškį.

Vagišių prispaudė prie žemės
Gegužės septintosios nakties įvykius mažeikiškis, M. Daukšos gatvės gyventojas Gintautas Jaskaudas aiškiai atsimena iki šiol.
„Apie antrą valandą nakties išgirdau, kaip rūsyje nukrito spyna. Priėjau prie lango, kiek pastovėjau ir pamačiau, kad nueina žmogus su kuprine. Tapo įdomu – tokiu metu po langais vaikšto vyriškis su kuprine. Kiek palaukęs, išgirdau, kad rūsyje kažkas lūžta“, – prisiminė tą naktį pirmajame daugiabučio namo aukšte gyvenantis vyriškis.
Išėjęs į lauką jis pamatė, kad išsukti laukutinių rūsio durų spynos varžtai, pradarius duris, išgirdo brazdėjimą. Į pagalbą atskubėjo sūnus, kuris užrėmė duris, žmona iškvietė policiją, o pats vyriškis nusileido į rūsį.
„Kai tik nusileidau, man į rankas ir įšoko vyriškis, kuris bandė sprukti. Teko jį pargriauti ir laikyti prispaudus prie žemės, kol gana greit atvyko policijos ekipažas ir vagišių išsivežė“, – pasakojo G. Jaskaudas.
Plačiau apie įvykį skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

7 Atsakymai į “Vagišių sulaikęs mažeikiškis pagerbtas policijoje”

 1. Aurimas parašė:

  Šaunuolis, Ginti :)

 2. matas parašė:

  Xalopas

 3. ooo parašė:

  Mažeikių betmenas :)

 4. Tadas parašė:

  Tai kad jei neklystu vagys buvo ne lietuvos respublikos pilieciai!!

 5. qqq parašė:

  šaunuolis, daugiau tokių

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Vagies geriau rodykit nuotrauka! Zmones jo pasisaugos,o gal ir pazins,kaip nuo jo nukenteje? As ,vietoj sito didvyrio nesireklamuociau? Manau,kad tai nesaugu?

 7. gyventoja parašė:

  Šaunuolis Gintautas Jaskaudas ,kad tokiu būtų daugiau žmonių mieste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto