Vagišius sugundė praviras balkonas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariate savaitgalį pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių. Pareigūnai pastebi: jeigu žmonės labiau saugotų savo turtą, tokių nusikalstamų veikų būtų galima išvengti.

Pirmoji vagystė užregistruota penktadienį, apie ketvirtą valandą vakaro, Pramonės gatvėje. Šios gatvės gyventojas neužrakintose ūkinio pastato priestato patalpose pasigedo krūmapjovės „Stihl FS55“, kurios vertė 249 eurai. Tyrimą sunkina tai, kad paskutinį kartą įrankis vietoje buvo pastebėtas prieš dvi savaites, kada įvykdyta vagystė – neaišku.
Šeštadienį pusketvirtos valandos laikotarpiu Žemaitijos gatvės 15-ojo namo pirmajame aukšte buvo apvogtas butas. Jo savininkas išėjo iš namų apie vienuoliktą valandą ryto, grįžęs pusę dviejų po pietų pastebėjo, jog iš patalpos pagrobtas kompiuteris ir televizorius, padaryta apie 700 eurų žala. Pirminiais duomenimis, vagys įlipo per atidarytą buto balkono langą.
„Stebina buto savininko neatsakingumas: net kai kurie antrojo aukšto gyventojai nepalieka pravirų balkonų, o štai šiuo atveju vagišius galėjo masinti toks neatsargumas. Pirmų aukštų gyventojams patariame ne tik nepalikti atvirų balkonų durų ir langų, bet ir sudėti papildomus skląsčius, kad nusikaltėliams būtų sudarytos kuo sunkesnės sąlygos patekti į patalpas“, – patarė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto