Vagys pasisavino dviračius ir medų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vagys šiais laikais gviešiasi bet ko, ką galima parduoti. Tai liudija ir savaitės pradžioje Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Tarp balandžio 30 d. ir gegužės 3 d. iš Žemaitijos gatvės daugiabučio namo sandėliuko buvo pavogti du dviračiai. Vagys į sandėliuką įsibrovė galimai pritaikę pakabinamos spynos raktą. Turto savininkas padarytą žalą įvertino 140 eurų.
Pirmadienį į pareigūnus kreipėsi Viekšnių seniūnijos gyventojas, kuris pranešė, kad vagišiai nusitaikė į jo bičių suneštą medų – iš negyvenamoje sodyboje esančių šešių bičių avilių buvo pavogti koriai su medumi. 54-erių metų medaus savininkas padarytą žalą įvertino 650 eurų.
Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas informavo, kad abiejuose tyrimuose įtariamųjų nustatyti kol kas nepavyko.
„Noriu priminti, kad gyventojai aktyviau dalyvautų daiktų žymėjimo akcijoje, kai graviruojami tiek dviračiai, tiek kiti įvairūs daiktai. Aptikus vogtus daiktus, tai padeda greičiau nustatyti savininkus. Daiktų žymėjimas yra padėjęs jau ne vieno tyrimo metu. Dėl graviravimo galima kreiptis į mūsų komisariato bendruomenės pareigūnę“, – kalbėjo A. Bubliauskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto