Vaiko dienos proga – mankšta ir žaidimai su šuniukais

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Saulutė“ archyvo

Gegužės 17-oji Mažeikių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ buvo tikra mažųjų šventė – Vaiko diena! Šios dienos proga vaikučiai leido laiką su šypsenomis iki ausų ir energija iki pat debesų.

Visus pradžiugino smagi vaikų joga su socialine pedagoge Erika Dobrovolskiene – švelnūs judesiai, gilus kvėpavimas ir daug juoko! Bet tai dar ne viskas! Į svečius užsuko ir mažieji pūkuoti stebuklai – veisėjos Rimos Michalenko šuniukai iš veislyno „Rytų Žvaigždė“. Mažyliai šuniukai ir vaikučiai bendrą kalbą rado iš karto – džiaugsmingas šuniukų uodegų vizginimas ir vaikų klegesys susiliejo į vieną.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Saulutė“ archyvo

Šventėje dalyvavę tėveliai dalijosi savo įspūdžiais. „Tai buvo nepakartojama diena. Mūsų mažieji ne tik smagiai praleido laiką, bet ir išmoko naujų dalykų. Erika puikiai mokėjo sudominti vaikus joga, o šuniukai pridėjo dar daugiau džiaugsmo ir šilumos“, – sakė viena mama. Kitas tėtis pridūrė: „Tokios šventės yra neįkainojamos. Matyti savo vaiką laimingą, žaidžiantį su šuniukais ir dalyvaujantį įvairiose veiklose, yra geriausia dovana mums, tėvams.“

Šventė Mažeikių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ buvo tikrai ypatinga, pripildyta džiaugsmo, juoko ir nuoširdžių šypsenų. Tai buvo diena, kai visi: tiek vaikai, tiek jų tėveliai, tiek pedagogai – pajuto tikrąją bendrystės ir laimės galią.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Saulutė“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto