Vaikų stovyklos: nuo vasarojimo palapinėse iki druskos kambario

Ankstesniais metais skautai įgyvendino iniciatyvą ir kvietė mažeikiškius vaikus išbandyti įvairius žaidimus. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį oficialiai baigiasi mokslo metai. Dalis mokyklinio amžiaus vaikus auginančių tėvų savo atžalų laisvalaikį jau suplanavo – išleis juos į vasaros stovyklas.
„Santarvė“ domėjosi, kokių galimybių turi tie, kas dar nežino, kuo bent dalį vasaros užimti vaikus, ir kelialapių į stovyklas, rengiamas Mažeikiuose arba rajone, kainomis.

Praėjusią savaitę Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtintas lėšų skyrimas asociacijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, laimėjusioms 2018 metų finansavimo konkursą.
Konkursui buvo pateikta 31 paraiška, bet sutartys bus pasirašytos su 28 organizacijomis.
Keturios organizacijos, gavusios lėšų, organizuos vaikų stovyklas.
Šeimų, auginančių vaikus su dauno sindromu, bendruomenė „Gerumo galia“ organizuos vaikų su negalia stovyklą „Galimybė ir tau“. Asociacija Mažeikių gatvės gimnastai vaikus ir jaunimą kviečia į „Gatvės gimnastikos mokyklą“, Mažeikių aeroklube vyks jau tradicine tapusi jaunimo aktyvumo skatinimo, pilietiškumo ugdymo stovykla. Visoms šioms organizacijoms skirta po 1500 eurų tikslinių programos lėšų. Žemaitijos skautų organizacijos stovyklai „Dievui, Tėvynei, Artimui“ rengti bus pervesta 1350 eurų, asociacijos „Bendraukime“, kuri vasarą vaikus kvies į dienos centrą ir įgyvendins projektą „Žemaičiais esame mes gimę“, – 520 eurų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto