Vaikus ginanti specialistė į apklausą atvyko girta

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienio rytą vaikų teisių apsaugos specialistė į Mažeikių policijos komisariatą atėjo visiškai girta, jai už tai skirta administracinė bauda.

Kaip informavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Aušra Blaževičienė, apie devintą valandą ryto į iš anksto suplanuotą nepilnamečio apklausą Mažeikių rajono policijos komisariate atvyko ir 43-ejų metų Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Telšių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Mažeikių rajone vyriausioji specialistė.
Policijos pareigūnei, kuri vykdė nepilnamečio apklausą, kilo įtarimų, jog vyriausioji specialistė yra neblaivi, todėl buvo atliktas blaivumo patikrinimas.
„Vyriausiajai specialistei nustatytas sunkus – 2,99 promilės – girtumas. Tokiu savo elgesiu ji padarė administracinį nusižengimą. Policijos pareigūnai surašė administracinį protokolą ir už buvimą neblaiviai darbo vietoje skyrė 30 eurų baudą“, – informavo atstovė spaudai.
Apie įvykį pranešta tarnautojos vadovui, kuris spręs klausimą dėl tolimesnės jos tarnybos.

15 Atsakymų į “Vaikus ginanti specialistė į apklausą atvyko girta”

 1. apas parašė:

  Tokias girtuokles reikia bausti 10 kartų daugiau ir varyti iš to darbo.

 2. Mažeikiškė parašė:

  Labai kliūva specialisčių rūkymo ritualas…O įsikūrę mokyklos patalpose..Nesvarbu, kad paeina toliau, bet matosi, kokiu tikslu kelis kartus per dieną kulniuoja.

 3. Paaiškinimas parašė:

  Vadinasi dabartiniai vaikeliai galutinai užkniso net jų apsaugos specialistus!

 4. Bugis parašė:

  Ko gero visi to skyriaus specialistai su žalingais įpročiais. Dvi moterys iš to skyriaus pastoviai traukia cigaretes nepriklausomybės parkelyje, arba autobusų stotelėje.

 5. specialistė parašė:

  Mazeikiai mažas kaimas tuoj visi žinosime kas ta specialistė. :)

 6. Irina parašė:

  nu bet bauda juokinga, je jii turi vaiku juos butinai reiketu atimti,nes ji piktnaudziauju alchogoliu

 7. Haris parašė:

  Idomu koks savivaldybes vadukas ikiso sia alkoholike i sias pareigas.

 8. Gėda parašė:

  Gėda

 9. Vaje parašė:

  Ot. Vadala,turbūt paimtų vaikų tevai privaisino kartu gerdami.Tik kaip anksčiau niekas nepastebėjo,kad dažnai girta būdavo.

 10. To Alam parašė:

  Tai reikia sužinoti, kuri valstybės tarnautoja išlaikoma iš mūsų mokėtojų pinigų labai gerai atlieka savo pareigas valstybės tarnyboje, kad nekristu šešėlis ant kitų gerai savo pareigas atliekančių specialistų. P.s. Gėda ,,Santarvei“ kad Jūsų cenzūra ištrynė mano pirmą komentarą.

 11. Alam parašė:

  O kad varda ir pavarde suzinosi kas nors pasikeis?

 12. dabar man aišku kodėl 12 metų romas valdo Mažeikius parašė:

  Gaila.Kaimelis su savo niuansais.

 13. Yra kaip yra parašė:

  Baisiai nebarkit tos moteriškės, kitas specialistas „pasižymėjo“ prie 1 metus daug labiau. BET NIEKO. Toliau dirba su vaikais. Nuoroda žemiau.

  https://www.santarve.lt/aktualijos/vaiku-teisu-gynejas-i-restorana-atejo-girtas-ir-su-pistoletu/

 14. Brendis parašė:

  Gerbiamieji, o kodėl valstybės tarnautojo viešo asmens nėra pavardės ir vardo? Matot ką reiškia pažintys dienraštyje ,,Santarvė“

 15. NA IR KAS parašė:

  Mažeikių vaikų teisių apsaugos vyr. specialistas V. N. girtas su koviniu ginklu vienoje Mažeikių kavinėje švaistėsi, tiek daug rašyta buvo apie šį specialistą ir jo elgesį, kuriam net baudžiamoji byla turėjo būti iškelta. O kuo viskas baigėsi – NIEKUOM. Kaip dirbo tas „specas“ su vaikais, taip tebedirba. Viskas buvo tyliai „numarinta“. Šiuo atveju dar reikia džiaugtis, kad kita „Specė“ į apklausą atvyko tik neblaivi, be jokio ginklo. matyt vaikų teisių apsaugos tarnybos vadas kartu su pavaldiniais „ūliavoja“, todėl jokių sankcijų nebus nei tai „neblaiviai specei“, ko nebuvo ir ginkluotuam neblaiviam „specui“. BAISU, kai tokie žmonės dirba su vaikais ir dar valstybė jiems pinigus už tai moka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto