Vairuotojai kratosi atsakomybės

Per praėjusius metus rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai užfiksavo 66 pabėgimus iš avarijų vietų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Iš šiais metais rajono kelių policijos poskyryje užregistruotų avarijų, keturių kaltininkai pasipustė padus.


Kaltininkai pabėgo 

Pirmasis šiemet pasišalinimas iš įvykio vietos užfiksuotas sausio vienuoliktosios vakarą. Laižuvos gatvėje kol kas nenustatytas automobilis partrenkė ir sužeidė ne per pėsčiųjų perėją ėjusį 43-ejų metų Ž. R. Nukentėjęs vyriškis medikų buvo išvežtas į Mažeikių ligoninę. 
Du tokie pažeidimai užfiksuoti sekmadienį. Iš miesto grįžusi moteris pastebėjo, kad apgadintas prie Žemaitijos gatvės septynioliktojo namo stovėjęs jos automobilis „Audi 100“. Pabirusios detalės rodė, kad mašiną kliudė raudonos spalvos automobilis, tačiau, apvažiavę aplinkinius kiemus, policijos pareigūnai panašaus apibrozdinto automobilio neaptiko. Apie pusę aštuonių vakaro pranešta apie įvykį sodų bendrijoje „Jazminas“. Jau nustatyta, kad automobilis „Renault Laguna“, kuris priklauso Respublikos gatvės gyventojui R. P., kelio vingyje tapo nevaldomas ir nuvažiavo nuo kelio. Po avarijos, kurios metu buvo apgadintas šlaitas ir automobilis, avarijos kaltininkas iš įvykio vietos paspruko.
Pirmadienį avarija užregistruota Židikuose. Automobilis „Peugeot 605“, kuris priklauso Šakių rajono gyventojui R. K., nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į degalinės tvorą. Po avarijos mašina nuvažiavo.


Gresia didelės baudos 

Per praėjusius metus rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai užfiksavo 66 pabėgimus iš avarijų vietų. Ne visus avarijų kaltininkus pavyko sulaikyti – kol kas nustatyti tik 43. 2012 metais pabėgusių vairuotojų buvo keliais daugiau – 71 (iš jų nustatyti 54). 
Pareigūnai primena, kad pasitraukimas iš avarijos vietos gali kainuoti brangiai – bauda nuo 3000 iki 4000 litų su teisės vairuoti atėmimu nuo trejų iki penkerių metų, o neturintiems vairuotojo pažymėjimo – bauda nuo 4000 iki 5000 litų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto