Vairuotojams koją pakišo alkoholis

Savaitgalį pareigūnai sulaikė keturis neblaivius vairuotojus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį ir sekmadienį rajono policijos pareigūnai sulaikė keturis neblaivius vairuotojus.

Sukėlė įtarimą

Šeštadienio vakarą policijos budėtojas gavo pranešimą, kad A. Baranausko gatvėje nuo kelio nuvažiavo automobilis „Opel Omega“. Nuvykę į vietą policijos pareigūnai išsiaiškino, kad prie vairo tuo metu sėdėjo 22-ejų metų R. B. Patikrinus alkoholio tikrintuvu, jam nustatytas 2,68 promilės girtumas.
Tą patį vakarą Šerkšnėnuose budinčiam policijos ekipažui įtarimų sukėlė netolygiai važiuojantis automobilis „Ford Probe“. Patikrinus trisdešimtmetį vairuotoją V. N., nustatyta, kad jis neblaivus –prietaisas užfiksavo 2,73 promilės.

Gimtadienį prisimins ilgai

Tik prasidėjus sekmadieniui Purvėnuose budėjusiems policininkams įtartinas pasirodė automobilis „BMW 320“, kurį nutarta sustabdyti patikrinti. Stabdomas automobilis nuvažiavo apie tris šimtus metrų ir įsuko į sodybą. Atvykę policininkai išsiaiškino, kad mašiną vairavo 22-ejų metų E. P., kuris pareigūnams prisipažino tądien šventęs savo gimtadienį.
Jį vaikinas atsimins ilgai – nustatytas 2,18 promilės girtumas, todėl gresia ne tik bauda, bet ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas.

Teks papurtyti piniginę

Paskutinis į pareigūnų rankas savaitgalį įkliuvo vairuotojo pažymėjimo neturintis 24-erių metų Š. S. Sekmadienio vakarą jis važiavo Žemaitijos gatve automobiliu „Opel Omega“, nors jam buvo nustatytas 1,41 promilės girtumas.
Šeštadienio vakarą kelyje Seda–Barstyčiai automobilio „Audi 100“ nesuvaldė 23-ejų metų nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis D. Z. Jis nepasirinko saugaus greičio ir nuvažiavo nuo kelio. Avarijos metu buvo apgadintas automobilis ir kelio šlaitas, tuo tarpu vairuotojas, nepranešęs apie įvykį policijai, iš avarijos vietos pasišalino, tačiau buvo nustatytas. Jam taip pat gresia didelė piniginė bauda (nuo 3000 iki 4000 litų) bei vairuotojo pažymėjimo praradimas (nuo trejų iki penkerių metų).

2 Atsakymai į “Vairuotojams koją pakišo alkoholis”

  1. ...... parašė:

    Pagarba policijai, gaudykit tuos pri pi selius nes nezinosi kada jie suvazines musu artima zmogu.

  2. leila parašė:

    Saunuoliai musu policininkai. Bent kazkiek apvale musu rajona. :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto