Vairuotojams koją pakišo ne tik slidus kelias

Penktadienio vakarą per Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje įvykusią avariją nukentėjo tik automobiliai. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Slidūs keliai ir neblaivūs vairuotojai – tokias dvi didžiausias bėdas praėjusią savaitę įvardija rajono kelių policija.

Pranešimai apie nuo kelio nuvažiavusius ir apsivertusius ar į kelio atitvarus atsitrenkusius automobilius policijos pareigūnus pradėjo pasiekti nuo sekmadienio vakaro.
Kelyje Užventis–Viekšniai slidžiame kelyje automobilio „BMW“ nesuvaldė ir apsivertė Irena T. Prieš devintą valandą vakaro kelyje Mažeikiai–Tauragė automobilio „MB“ slidžiame kelyje nesuvaldė ir į kelio atitvarus trenkėsi Daiva M. Prieš vienuoliktą valandą vakaro prieš Krakius, kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, automobilis „Toyota Hiance“ nepakluso kauniečiui Mindaugui R. Jo vairuojama mašina nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė. Pirmadienį penktą valandą ryto tame pat kelyje, tik penki kilometrai nuo ankstesnės avarijos vietos Viekšnių link, automobilio „VW Caddy“ nesuvaldė Kęstutis B. Mašina trenkėsi į kelio atitvarus.
Nė per vieną įvykį žmonės nenukentėjo, tik apgadinti automobiliai ir kelio atitvarai.

Net ir sudėtingos eismo sąlygos nė motais neblaiviems vairuotojams: per tris dienas nustatyti penki tokios būklės vairuotojai, vienas iš jų tapo avarijos kaltininku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto