Vairuotojas perėjoje mirtinai sužalojo moterį ir pabėgo

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Sekmadienio vakarą Žemaitijos gatvėje, reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje, žuvo moteris. Iš įvykio vietos pabėgęs avarijos kaltininkas po kurio laiko buvo surastas.

Nelaimė įvyko apie pusę dešimtos vakaro šviesoforu reguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje. Per gatvę ėjusi 68-erių metų moteris buvo partrenkta automobilio, kuris iš įvykio vietos nuvažiavo.
Kaip „Santarvę“ informavo Paulius Šimkus, laikinai vykdantis Mažeikių policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininko pareigas, tiriant avariją ant kojų buvo sukelti visi pareigūnai, vyko intensyvios paieškos, kurios davė rezultatų.
Buvo nustatyta, kad avariją įvykdyti galėjo automobilis BMW X5, vairuojamas 44-erių metų vyro. Jis naktį buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Sulaikymo metu vyriškiui nustatytas 0,36 promilės girtumas.
Automobilis rastas stovintis Mažeikiuose, Ašvos gatvėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisyklių pažeidimo. Jeigu dėl to įvyko avarija, kurioje žuvo žmogus, pažeidėjas baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

6 Atsakymai į “Vairuotojas perėjoje mirtinai sužalojo moterį ir pabėgo”

 1. Asas parašė:

  E.V- ar nebusi giminaitis (ė) tik to vairuotojo? Nu jo gi cia normalu ipusti 0,36 , vaziuoti pro raudona taip pat normalu, sakai moteris parkritus ? Tai tikriausiai normalu ir legalu ja pervaziuoti, o masinai ilenkimu irgi nebuvo?

 2. Komentatorius parašė:

  Čia rašo visi tie, kurie matė? Lyg policija ieškojo liudytojų, jūs atsiliepėt ir padėjot surasti varuotoją? Jei taip, pagarba jums.

 3. joooo parašė:

  ka cia rasot nesamones,,,,,,gal ji dar pati save suvazinejo pakritusi…Sodint tokius ,,ir baigta kalba

 4. E.V. parašė:

  Vairuotojas moters nenutrenkė, o pervažiavo parkritusią ir gulinčią, tačiau tai jo kaltės nepalengvina, nes jis privalėjo sustoti ir bandyti padėti nukentėjusiai. Jo kaltę apsunkina pasitraukimas iš įvykio vietos.

 5. hm parašė:

  Tai kad raso pati susmuko ant kelio tada pervaziavo

 6. Komentatorius parašė:

  Kas čia toks pasižymėjo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto