Vakcinacijai stringant, laukia mokami testai

Sveikatos apsaugos minisras Arūnas Dulkys apsilankė ir Mažeikių vakcinavimo centre Naftininkų gatvėje, pabendravo su darbuotojais. Autorės nuotr.

Ketvirtadienį Mažeikiuose lankėsi Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys. Ministerijos vadovo vizito į Mažeikius ir aplinkinius rajonus tikslas – pandeminės situacijos aptarimas. Susitikimų metu su rajonų valdžios atstovais kalbėtasi apie vakcinacijos tendencijas bei sveikatos apsaugos sistemos ateitį, numatomus pokyčius.
Daugiausia dėmesio buvo skirta vakcinacijai, kadangi skiepijimosi tempai šalyje sulėtėjo, o sergamumo COVID-19 liga rodikliai vėl didėja. Atsižvelgdamas į tai sveikatos apsaugos ministras akcentavo, kad rudenį gali būti kalbama apie „nepasiskiepijusiųjų karantiną“, žmonės, kurie nesutinka skiepytis, privalės nuolat tikrintis, o už testus susimokėti.

Po ketvirtadienį įvykusio sveikatos apsaugos ministro A. Dulkio vizito į Mažeikius socialiniuose tinkluose pasirodė kritikos, kodėl apie šį apsilankymą nebuvo informuota visuomenė. Internautai rašė, kad valdžia bijo eilinių žmonių, kad jų prireikia tik prieš rinkimus… Jie pastebėjo, kad apie numatomą sveikatos apsaugos ministro vizitą į Mažeikius visuomenės neinformavo Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius, susitikimas su ministru nebuvo įtrauktas į Savivaldybės mero Vidmanto Macevičiaus bei jo pavaduotojų darbotvarkes.
Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Šiurys „Santarvei“ sakė, kad būtent tokį vizito formatą pasirinko pats ministras. Ir kitose savivaldybėse – Akmenėje bei Skuode – A. Dulkys susitiko su valdžia, domėjosi vakcinaciją atliekančiomis įstaigomis.
Tai, kad vizitas darbinis, patvirtina ir Sveikatos apsaugos ministerijos žiniasklaidai išsiųsti kvietimai – juose rašoma, kad Akmenės, Mažeikių, Skuodo rajonų savivaldybėse ministras A. Dulkys su savivaldybių vadovais aptars vakcinavimo bei testavimo procesus, pasirengimą rudeniui, lankysis vakcinavimo centruose, susitiks su žiniasklaida.
Pasak S. Šiurio, susitikime su ministru aiškintasi, kas jau yra padaryta ir ką dar galima padaryti, kad paspartėtų vakcinacijos tempai, kad rudenį būtų galima išvengti naujo karantino.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

One Reply to “Vakcinacijai stringant, laukia mokami testai”

  1. šep parašė:

    Nu va, jau aiškiau…Pritariu: visus vakcinuoti, kas tam abejingas, Luakašenkai priduoti, kad jo subinę bučiuoti. Čia šiaip pajuokavimas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto