Valdininkų sprendimas – tik popieriuje

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės valdininkai ir politikai prieš pusantrų metų prakalbo apie legalių naminių keturkojų kapinių ir šunų vedžiojimo aikštelių įrengimą. Tam pritarė ir situaciją aiškinusis Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija. Tačiau geri ketinimai taip ir liko popieriuje.
Mažeikiškiai, norintys savo keturkojus augintinius vedžioti tvarkingai, įžvelgia ir kitą problemą – augintinių ekskrementams išmesti skirtų specialių dėžių mieste – per mažai.

Prieš pusantrų metų į mieste dėl šunų kylančias problemas dėmesį atkreipė Savivaldybės administracijai bei Tarybos Kaimo ir gamtos apsaugos komitetui skundą parašiusi miesto gyventoja. Komiteto posėdyje politikai, susipažinę su mažeikiškės laišku, pritarė, kad problemos egzistuoja ir jas būtina spręsti.
Komitetas įpareigojo Savivaldybės administraciją pateikti išsamią informaciją apie situaciją rajone, išsiaiškinti, kokios yra galimybės įrengti šunų vedžiojimo aikšteles, kapines.
Politikų užduotį sprendė Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus sudaryta komisija, vadovaujama jo pavaduotojo Sauliaus Šiurio. Į komisiją buvo pakviesti kai kurių Savivaldybės administracijos skyrių, miesto seniūnijos, Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Valdininkų sprendimas – tik popieriuje”

 1. lolas to Jo parašė:

  Kurioje dimensijoje esi? Kokia municipalinė policija Lietuvoje? Jie jau emigravai, tai nebesikišk čia į mūsų reikalus.

 2. Skaitytoja parašė:

  Kodėl draudžiama į bendrus konteinerius mesti šunų kakučius? Jei galima mesti lialiukų sauskelnes su kakučiais, tai kodėl negalima šuniukų atliekų maišeliuose? Ar geriau palikti nesurinktus?Įsivaizduokit, žmogus vedasi šuniuką, kurį „prispyrė“ gamtos reikalas. Tvarkingas žmogus, žinoma, surinks viską į maišelį ir negi jam nešti į kitą miesto galą šitą turtą? Žinoma, kad išmes į artimiausią konteinerį. Ir tik džiaugtis reikia, kad surenka, o ne palieka. O kas dėl žmonių, kurie rausiasi konteineriuose, tai gerb. V. Sungaila, jei jau jie rausiasi, tai į šuns kakutį maišelyje neįgreibs, o vat į pilnai prikrautas sauskelnes tai tikrai gali įgreibti. Taip, kad nepulkim į kraštutinumus. Jei jau norit, kad nebūtų metama į bendrus konteinerius, tai visuose skveruose ir didesnėse aikštėse tarp kiemų pastatykit spec. šiukšliadėžes, o tada jau ir drauskit.

 3. Pastebėjimas parašė:

  Man asmeniškai gyventojų vedžiojami šuniukai nemaišo.O daugelis augintinių savininkų jau nepalieka šuniukų kakučių.Kam tada tos aikštelės.Ir ko tam vedžiotojui belstis iš senamiesčio į mikrorajoną ar atvirkščiai.Jeigu jau yra toks poreikis nuvažiavai į užmiesčio pievas ir paleidai,nelieka pavojaus kad šunys susipjaus ar parsineš kokį užkratą nuo kito gyvūno.

 4. Jo parašė:

  O kur municipaline policija? Speju, kad pilvu nepavelka.

 5. Jurgis parašė:

  Aš kategoriškai prieš, dėl aikštelių įrengimo šunims vedžioti, iš savivaldybės lėšų. Keturkojų savininkai tegul savo pinigais, stato , rengia nors ir didžiausius rūmus ,savo augintiniams. O iš visų mokesčių mokėtojų pinigų galima finansuoti tik visiems miestiečiams reikalingas priemones, ar renginius.
  Geriausia būtų nustatyti mėnesinius, ar metinius mokesčius gyvūnų savininkams ir iš tų lėšų įrenginėt jiems reikalingas aikšteles ir kitką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto