Varduvos užtvankoje varžęsi spiningautojai išsidalijo prizus

Spiningautojų valtys išsibarstė po visą užtvankos teritoriją. Nuotrauka iš klubo archyvo

Pavasarį įsikūrusi asociacija – žvejų klubas „Žemaitis“ surengė spiningavimo varžybas. Šiuo renginiu buvo uždarytas vasaros žūklės sezonas.

Varžėsi Varduvos užtvankoje

Žemaitijos spiningavimo čempionato taurės varžybos vyko Ruzgų apylinkėse, Varduvos užtvankos teritorijoje. Į jas sugužėjo 55 dalyviai iš septynių Klaipėdos, Telšių, Tauragės, Šiaulių, Joniškio ir Mažeikių žvejų klubų, savo jėgas galėjo išbandyti ir žvejai, nepriklausantys jokiems klubams.
„Žemaičio“ klubo vadovas Robertas Pečauskis „Santarvei“ sakė, kad varžybų reglamentas buvo labai paprastas: „Kiekvieną komandą sudarė penki žvejai. Devintą valandą ryto išplaukėme į tvenkinį, trečią valandą po pietų grįžome į krantą. Spiningauti buvo galima numatytoje tvenkinio teritorijoje. Norėdami kiek pasunkinti užduotį, į įskaitą skaičiavome tik tuos ešerius, kurių ilgis viršijo dvidešimt centimetrų“.
Diena, pasak organizatorių, pasitaikė ideali žvejybai. Išvakarėse surengus treniruotę, nepavyko sugauti nė vieno laimikio, o štai šeštadienį iš 55 dalyvių tik keturi grįžo tušti.

Laimikiu nesiskundė

Žemaitijos taurę šį kartą išsivežė Tauragės „Gramzo“ žvejų klubo atstovai, kurių laimikis svėrė apie 17 kilogramų, antri liko Telšių „Masčio“ žvejai, treti – spiningautojai iš Šiaulių „Tirono“ klubo. „Žemaičio“ klubo komanda tarp devynių ekipų užėmė šeštą vietą.
Pirmąją vietą asmeninėse varžybose iškovojo tauragiškis Eugenijus Balseris, iš mažeikiškių geriausiai sekėsi Domui Jautakiui, kuris liko ketvirtas.
Pasak organizatorių, per varžybas iš viso buvo pagauta aštuoniolika lydekų, didžiausia iš jų svėrė per tris kilogramus, didžiausias ešerys svėrė 720 gramų.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto