Vasarą – kovos su girtais vairuotojais įkarštis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kova su neblaiviais eismo dalyviais šią vasarą bus dar aktyvesnė – kiekvieną savaitgalį policijos pareigūnai organizuoja tikslines priemones, skirtas neblaiviems vairuotojams išaiškinti, vyks masinės priemonės miestuose – bus stabdomas eismas ir tikrinamas vairuotojų blaivumas.
Pirmąją birželio savaitę vyko Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) inicijuota transporto priemonių vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinimo akcija.
Telšių vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje buvo patikrintas 751 vairuotojas, nustatyta trylika neblaivumo atvejų. Mažeikių rajono policijos pareigūnai sustabdė ir patikrino 23 vairuotojus, keturiems iš jų nustatytas girtumas.
Du vairuotojai mūsų rajone sukėlė avarijas ir pabėgo, bet policijos pareigūnai abu surado ir nustatė, kad jie buvo neblaivūs – Algirdo ir Gamyklos gatvėje avariją patyrusiam trisdešimtmečiui M. S. nustatyta 2,83 promilės, o Pikeliuose stovintį automobilį apgadinusiam I. M. – 1,89 promilės alkoholio.

Plačiau apie reido rezultatus skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto