Vasaros savaitgalis – bendruomeniškiems susiėjimams

Vasaros šventės – puiki proga susiburti ir turiningai praleisti laiką, įsitikino balėniškiai. Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Rajono gyventojai praėjusį šeštadienį skubėjo į įvairius renginius. Dalyvaudami šventėse, kraštiečiai ne tik bendrauja, linksmai leidžia laiką, bet ir džiaugiasi vasaros teikiamais malonumais.

Minėjo vidurvasarį

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet, balėniškiai gražia švente paminėjo vidurvasarį. Balėnų pagrindinės mokyklos kieme vykusi kaimo bendruomenės šventė sukvietė nemažą būrį dalyvių.
Renginio metu kraštiečiai savo jėgas išbandė sportinėse varžybose, įvairiose rungtyse.
Nuobodžiauti balėniškiams neleido Užlieknės kaimo kapela bei Telšių rajono Nevarėnų kultūros centro humoro grupė „Barboros“.
Balėnų kaimo bendruomenės pirmininkas Vaidas Balsys pasakojo, kad vasaros vidurį žymintis renginys jau tapo tradicija, todėl balėniškiams ir svečiams tai puiki proga susiburti, pasižmonėti ir kartu pasilinksminti.

Purvėniškiams gerą nuotaiką dovanojo Laižuvos kaimo kapela „Kikilis“. Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Aktyviai leido laisvalaikį

Purvėniškiai ir aplinkinių kaimų svečiai šventę „Tėveliai čia gyveno ir aš čia gyvenu“ pradėjo krepšinio varžybomis.
Dėl stipriausiųjų titulo kovėsi net septynios komandos: Purvėnų, Laižuvos, Žiogaičių, Bugenių, Gyvolių, Žemalės-Mažeikių bei Viekšnių.
Pirmąją vietą iškovojo Žemalės-Mažeikių komanda „Netyčia“, antroji vieta atiteko renginio šeimininkams – purvėniškių komandai „Bratkos“, o tretieji liko Viekšnių „Romučiai“.
Krepšininkai savo jėgas išbandė ir baudų turnyre, kuriame stipriausiojo titulą pelnė Simas Liaugminas.
Tritaškių turnyre geriausiai pasirodė Karolis Paulauskas.
Nenuobodžiavo ir vaikai. Jie dalyvavo įvairiose rungtyse, estafetėse, žaidimuose, loterijose.
Pasportavę purvėniškiai ir renginio svečiai buvo kviečiami į koncertą.
Susirinkusiuosius linksmino Laižuvos kaimo kapela „Kikilis“, vadovaujama Laižuvos kultūros centro direktoriaus Raimundo Radavičiaus.
Gegužinėje kaimo gyventojams liūdėti neleido grupė„Miestas“.
Renginio organizatorė, Purvėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Laima Virkutienė džiaugėsi, kad nors kaimo krepšinio aikštelė ir nėra geros būklės, tačiau tiek jaunimas, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės noriai dalyvauja sportinėse rungtyse.

Ramoniškiečių susitikimas. Nuotrauka iš bendruomenės archyvo

Prisiminė kraštietį

Jau tradicija tapo kasmetinis ramoniškiečių susitikimas kraštiečio režisieriaus Juozo Miltinio tėviškės vietoje. Šiemet ramoniškiečių susitikimas sutapo su J. Miltinio mirties diena, todėl renginyje buvo pagerbtas šis iškilus žmogus.
„Visada vienaip ar kitaip prisimename J. Miltinį. Susitinkame prie paminklo, žyminčio jo gimtinės vietą, pasakojame prisiminimus iš režisieriaus gyvenimo laikų, žiūrime nuotraukas. Idėja susiburti, pabendrauti, pasidalyti prisiminimais vis dar sulaukia ramoniškiečių susidomėjimo, todėl galima teigti, kad tiek jauniems, tiek senesniems kaimo gyventojams poreikis pasimatyti dar tikrai yra“, – pasakojo renginio organizatorė, Viekšnių kultūros centro vadovė Birutė Švažienė.
Kitąmet bus minimos J. Miltinio dvidešimtosios mirties metinės, penkmetį stovi ir režisieriaus gimtąją vietą žymintis paminklas, todėl planuojama surengti didesnę šventę nei įprastai, apjungsiančią dar gausesnį būrį kraštiečių.

2 Atsakymai į “Vasaros savaitgalis – bendruomeniškiems susiėjimams”

  1. buvusi ramoniškietė parašė:

    labai man smagūs susitikimai kasmet vyksta Ramoniškėse. Ačiū organizatorei Birutei Š. ir Šimkutei bei jų dukroms. Be jų, susitikimas būtų neįdomus. Neapleiskime šio kampelio, jis duoda bendruomeniškumo ir nukeliu visus į praeitį. Būkite stiprūs ir sveikatos ramoniškių senjorams.

  2. smagu parašė:

    smagu, kad organizuojate tokias šventes. padėka organizatoriams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto