Važinėjame greičiau nei leidžiama – ir po rajoną, ir šalies keliais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmąsias šešias balandžio dienas pareigūnai tikrino, ar vairuotojai laikosi nustatyto leistino greičio, ar nevairuoja pavojingai ir chuliganiškai.

Susumuoti rezultatai

Mažeikių rajono policijos komisariato patrulių būrio pareigūnai važiavimo greitį fiksavo ir mobiliais, ir stacionariais greičio matavimo prietaisais. Nustatyta, kad leistiną greitį mūsų rajono keliuose viršijo 28 vairuotojai.
25 vairuotojai leistiną greitį viršijo nedaug – 10–20 kilometrų per valandą, už tai jiems gresia bauda nuo 40 iki 100 litų. Trims vairuotojams gali būti skirta bauda nuo 100 iki 300 litų, nes jie leistiną greitį viršijo 20–30 kilometrų per valandą.
Visoje Telšių vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje keturių rajonų teritorijoje per šešias dienas užfiksuoti 244 greičio viršijimo atvejai.
Pavojingo ir chuliganiško vairavimo atvejų Mažeikių rajone nenustatyta.

Greičio mėgėjų skaičius artėja prie tūkstančio

Atrodytų, kad nustatyta gana mažai greičio viršijimo atvejų, tačiau tai tik dalis mažeikiškių padarytų tokio pobūdžio nusižengimų.
„Per tas šešias dienas mus pasiekė penkiasdešimt nuotraukų, kuriose užfiksuoti Mažeikiuose  registruotų transporto priemonių vairuotojų greičio viršijimo visoje šalyje atvejai. Nuo metų pradžios iš viso gavome apie tūkstantį tokių nuotraukų. Tai dideli skaičiai – pernai per tą patį laikotarpį buvo gauta tik 120 pranešimų apie mažeikiškių  vairuojamų transporto priemonių fiksuotą greičio viršijimą“, – sakė rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas.
Šią savaitę policijos pareigūnai kontroliuoja, ar vairuotojai ir keleiviai važiuoja prisisegę saugos diržus, ar vaikai automobilyje vežami laikantis Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Taip pat stebima, ar motociklų, mopedų, dviračių vairuotojai ir keleiviai naudoja būtinas saugos priemones.

6 Atsakymai į “Važinėjame greičiau nei leidžiama – ir po rajoną, ir šalies keliais”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Petronėlė tai į temą, pralinksmino

 2. Isversiu tau@! parašė:

  Jei nezinai kokios yra baudos uz KET pazeidimus, tai cia ir nerasyk !!!!

 3. PETRONĖLĖ ČERNIAUSKIENĖ parašė:

  AŠ NORĖJAU PAKLAUSTI AR NIEKAM NEREIKIA APRAVĖTI AGRASTŲ AR SERBENTŲ, PRIŽIŪRIU KAPUS IR GALIU DABOTI VAIKUS AR MALKAS SUNEŠTI, INTYMAUS NESIŪLYTI.

 4. Išverskit man parašė:

  20–30 kilometrų per valandą – bauda nuo 40 iki 100 litų, bet trims vairuotojams gali būti skirta bauda nuo 100 iki 300 litų, nes jie leistiną greitį viršijo 20–30 kilometrų per valandą.
  WTF???

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Idomu, kur tas tavo „visur“. Atrask kuom pasigirti, brr, intelektas, tai ka as zinau

 6. Kestutis parašė:

  As visur varineju 100-120 ir niekas dar nenubaudė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto