Vėl priimamos paraiškos dėl stogų keitimo

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nacionalinė mokėjimo agentūra pradeda papildomą paraiškų dėl asbestinių stogų dangos keitimo priėmimą. Paraiškos bus renkamos nuo liepos 1 dienos iki rugpjūčio 1 d. Agentūros specialistai kiekvieną antradienį norinčius pasikeisti stogus gyventojus priiminės rajono Žemės ūkio skyriuje.

Žemės ūkio skyriaus vedėjas Rimantas Gramas informavo, kad agentūros specialistai į Mažeikius atvažiuos ir gyventojus priiminės kiekvieną antradienį (pradedant nuo liepos 8 dienos) nuo 8 iki 12 val.
„Paskirtu laiku gyventojai turės galimybę ne tik pateikti paraiškas, bet ir pasikonsultuoti rūpimais klausimais“, – teigė pašnekovas.
Parama gali būti skirta projektams, įgyvendinamiems kaimo vietovėje, t. y. kaime, miestelyje ar mieste, kuriame gyvena ne daugiau kaip 6000 gyventojų. Be to, pareiškėjas turi būti kaimo gyventojas, kuris ne mažiau kaip penkerius metus iki paramos paraiškos pateikimo nuolatinę gyvenamąją vietą deklaruoja kaimo vietovėje. Pareiškėjas taip pat turi užtikrinti, kad investicijos bus skirtos gyvenamajam namui, kuriame jis šiuo metu gyvena.
Plačiau apie paramą skaitykite „Santarvės“ laikraštyje. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto