Velykinį savaitgalį – daug smurto prieš artimuosius

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Velykinis savaitgalis Mažeikių rajono policijos pareigūnams įsimins kaip išskirtinis – per dvi dienas dėl smurto artimoje aplinkoje pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai.

Nuskriaudė sūnų

Pirmasis į policijos areštinę šeštadienį, apie trečią valandą nakties, pateko neblaivus (1,38 promilės) 44-erių metų Pavenčių gatvės gyventojas. Pareigūnų akiratyje jis atsidūrė dėl to, kad namuose smurtavo prieš savo devyniolikmetį sūnų.
Tos dienos vakarą dar trys miestiečiai dėl smurto prieš artimuosius atsidūrė areštinėje. Neblaivių sugyventinių konfliktas Draugystės gatvėje baigėsi tuo, kad 38-erių metų vyras ( 2,45 promilės) sumušė taip pat neblaivią (1,66 promilės) metais jaunesnę sugyventinę.
Apie devintą valandą vakaro Ventos gatvėje akivaizdžiai neblaivus 45-erių metų vyras, kuris girtumą nusistatyti atsisakė, pakėlė ranką prieš savo blaivią dvejais metais jaunesnę žmoną.
Pusę dešimtos vakaro Taikos gatvėje 37-erių metų vyras (1,83 promilės) smurtavo prieš šešeriais metais vyresnę sugyventinę.

Sugyventiniai pliekė vienas kitą

Sekmadienį visi keturi pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl smurto artimoje aplinkoje vyko dėl neblaivių rajono gyventojų konfliktų.
Pusę keturių vakaro Žemaitijos gatvėje 38-erių metų vyras, kuriam nustatytas trijų promilių girtumas, smurtavo prieš savo vienuolika metų vyresnę sugyventinę, kuri buvo kiek blaivesnė – 1,43 promilės girtumas.
Prieš dešimtą valandą vakaro Troškučiuose 66-erių metų vyras (1,51 promilės) smurtavo prieš savo trejais metais jaunesnę žmoną, kuriai nustatytas 2,34 promilės girtumas.
Tikra drama nuo pusės dešimtos vakaro vyko viename bute Žemaitijos gatvėje – įtariama, kad iš pradžių neblaivi (1,21 promilės) 23-ejų metų mergina smurtavo prieš savo taip pat neblaivų (1,89 promilės) metais jaunesnį sugyventinį. Po kurio laiko jau vyras sumušė savo skriaudėją, o viskas baigėsi tuo, kad abu sugyventiniai buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Grasino susidoroti

Sekmadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimų nužudyti, apie 67-erių metų sugyventinio grasinimus pareigūnams pranešė dvejais metais jaunesnė D. Poškos gatvės gyventoja. Moteris į pareigūnus kreipėsi, būdama neblaivi, – jai nustatytas 1,24 promilės girtumas.
„Ikiteisminių tyrimų skaičius rodo, kad vis dar nemokame švęsti švenčių be alkoholio. O kur alkoholis, ten ir konfliktai, smurtas. Pridėjus dar tris ikiteisminius tyrimus dėl neblaivių vairuotojų įvykdytų avarijų, matome, kad padėtis yra sudėtinga“, – sakė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Per tris šių metų mėnesius dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo mūsų rajone užregistruotos 62 nusikalstamos veikos, kai pernai per tris mėnesius jų buvo septyniolika mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto