Velykų savaitgalį ragina likti namuose, keliauti ten, kur leidžiama

Nuotr. iš policijos archyvo

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai praneša, kad policija stiprina savo pajėgas ir stengiasi užtikrinti karantino reikalavimų laikymąsi.
Pirmąją policijos budėjimo valandą į Mažeikius buvo neįleisti 5 asmenys iš kitų savivaldybių.

Vakar Mažeikių rajone pradėjo veikti policijos postai. Pareigūnai juose budės iki balandžio 13 d. 20 val. – bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.
Policija dirbs prie pagrindinių įvažiavimų į miestą, kiti įvažiavimai, kur automobilių srautai mažesni, bus užtverti draudžiamaisiais ženklais. Policija primena, kad už važiavimą ten, kur yra tai draudžiantys kelio ženklai, bus baudžiama įstatymų numatyta tvarka.
Asmenims, vykstantiems į kitą savivaldybę dėl giminaičių mirties, dėl darbo atlikimo, dėl būtinos medicinos pagalbos ar turint nekilnojamo turto joje, pareigūnai rekomenduoja turėti tai įrodančius dokumentus. Tai gali būti tiek popieriniai dokumentai, tiek nufotografuoti dokumentai mobiliajame telefone, planšetėje ar pan.
Pirmąją policijos budėjimo valandą vakar į Mažeikius buvo neįleisti 5 asmenys.

Nuotr. iš policijos archyvo


Policijos pranešime sakoma: „Jei vykti yra būtina ir turite klausimų, visą šventinį savaitgalį dirbs policijos informacijos centras, kuris teiks visą būtiną informaciją. Raginame pasiskambinti mūsų specialistams tel. 8700 60 000, susirinkti informaciją, kad galėtumėte ramiai leistis į kelionę“.
Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gyventojams linki saugių Šv. Velykų ir tikisi žmonių sąmoningumo.
„Siūlome susilaikyti nuo kelionių, likti namuose ir nerizikuoti savo, artimųjų bei visos bendruomenės sveikata. Rekomenduojame laikytis nurodymų, būti atsakingiems bei supratingiems. Tegul šios šventės būna saugios ir ramios“, – linki Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

One Reply to “Velykų savaitgalį ragina likti namuose, keliauti ten, kur leidžiama”

  1. gal kas žino parašė:

    Kodėl nei viena prekybos tinklų kasininkė neapsikrėtė ta zaraza?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto