„Ventos“ progimnazijos bendruomenė Kovo 11-ąją minėjo siekdama rekordo

Autorės nuotr.

Šiandien „Ventos“ progimnazijos bendruomenė, minėdama Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, surengė neįprastą šventę – į pagalbą pakviesti nepriklausomi ekspertai išmatavo mokinių nuo Vasario 16-osios pintą tautinės vėliavos spalvų pynę.
Bus siekiama, kad ši pynė būtų užregistruota kaip Lietuvos rekordas.

Juostos matavimo renginį vedusi „Ventos“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Lijana Pocevičienė sakė, kad 2022-ieji bei jų pradžia – vasaris ir kovas – įsimins visiems. Visą mėnesį, galbūt to net nesuvokdami, auginome savyje pilietiškumą, toleranciją, bendrystę, draugystę, solidarumą ir laisvės suvokimą.
O „Ventos“ progimnaziją lankantys mokiniai nuo Vasario 16-osios šventės iki Kovo 11-osios, kaip visų paminėtų vertybių simbolį, iš geltonų, žalių ir raudonų dekoratyvinių virvių pynė rekordinio ilgio pynę.
Tokią idėją mokiniams – pinti Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų pynę, sumanė šios mokyklos pradinių klasių mokytoja Jurgita Donėlė.
Iš pat pradžių „ventiškiai“ buvo nutarę nupinti ne trumpesnę nei 1 kilometro ilgio pynę. Tačiau ją išmatavus paaiškėjo tikslus ilgis – 1 kilometras 401 metras ir 60 centimetrų. Tokio ilgio pynės užtenka apjuosti mokyklą keletą kartų.
Rekordinę juostą pynė 925 vaikai. Buvo nupirktos 54 ritės virvių. Kiekvienoje ritėje – po 200 metrų virvės. Finansiškai prie šių medžiagų pirkimo prisidėjo mokinių tėvai.
„Jūs buvote tokie pilni draugystės ir bendrystės. Noriu palinkėti, kad tokius draugiškus jausmus, kuriuos patyrėte pindami, puoselėtumėte visą gyvenimą ir kad mūsų tauta gyventų taikoje ir bendrystėje“, – mokyklos bendruomenę sveikino ir už iniciatyvumą dėkojo progimnazijos direktorė Ramunė Badaukienė.

Daugiau nuotr.: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.468302731511254&type=3

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

7 Atsakymai į “„Ventos“ progimnazijos bendruomenė Kovo 11-ąją minėjo siekdama rekordo”

 1. parašė:

  Taip yra lengviausia ugdyti bukapročius, kurie labai reikalingi partijoms ir rinkimams.

 2. Sveiki parašė:

  Geriau tuos tukstancius euru butu pravede badaujantiems Afganistano vaikams. Bet Badauke per daug buka tai suprasti. Vis jos snukis kyšo is visu nuotrauku, jau tokia šlykšti niekam tikusi bobs

 3. nu parašė:

  Nu ir kas iš to? Kaip daugiau badaukienė pasireklamuos,juokinga

 4. Sveiki parašė:

  Nesuprantu kaip virves pynimas ugdo pilietiskuma ir laisves suvokima. O kiek kainavo ta virve nupirkti? O kur ja paskui desite?

  1. Atsakymas parašė:

   Vaikai patys pynė tą virvę

   1. Sveiki parašė:

    Tai aiskiai parasyta, kad buvo nupirkta 54 rites po 200 metru triju spalvu virves ir tada is jos vaikai pyne trispalve virve.

    1. Anonimas parašė:

     Kiek tai kainavo? Iš kur pinigai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto