Verslininkai ir savivaldos atstovai gvildeno aktualius klausimus

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Antradienį Mažeikių rajono savivaldybėje surengtas rajono vadovų susitikimas su asocijuotų verslo struktūrų atstovais. Susitikimo metu buvo gvildenami trys abiem šio susitikimo dalyviams aktualūs klausimai.

Penktadienį vyksiančiame Savivaldybės Tarybos posėdyje bus tvirtinami 2018 metų nekilnojamojo turto mokesčio tarifai. Susitikime dalyvavę verslininkai bei politikai aptarė aktualijas, susijusias su šiuo mokesčiu, dalijosi pasiūlymais bei pastebėjimais. Jeigu Taryba patvirtins, šiemet nekilnojamojo turto nuomininkams ateinančiais metais bus taikomas 0,4 procentų tarifo koeficientas.
Savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Štakonaitė verslininkams glaustai pristatė informaciją apie valstybinės žemės nuomos mokesčio tarifų 2017 metams nustatymą.
„Siūloma, kad nuomos tarifai nesikeistų, tačiau iš dalies jie vis tiek keisis. Dėl to, kad žemės vertės yra perskaičiuojamos. Visų paskirčių vertės iki šiol keitėsi mažai, keliais procentais. Išskyrus žemės ūkio paskirties žemę. Ji labai brangsta. Todėl siūloma mažinti tarifą. Jeigu žemės ūkio paskirties sklypų tarifas buvo 0,65, tai siūloma, kad jis būtų 0,5, – taip nesikeistų pats mokestis“, – kalbėjo D. Štakonaitė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto