Verslo bendruomenei – konferencija apie pramonės pokyčius

Autorės nuotr.

Visame pasaulyje, o kartu ir Lietuvoje, vieni po kitų vyksta pokyčiai pramonėje: skaitmenizacija, robotizacija. Šios transformacijos visiems: ir bendrovių savininkams, darbuotojams, ir savivaldybių vadovams – kelia ir ateityje kels įvairių išbandymų.

Pasidalyti patirtimi, aptarti galimus skaitmeninės transformacijos sprendimus, išgirsti apie aktualijas į Mažeikių muziejų antradienį rinkosi mūsų rajono verslo, savivaldos, švietimo atstovai.

Mažeikių verslininkų asociacija drauge su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir viešąja įstaiga „Smart Energy DIH“ visus pakvietė į konferenciją „Skaitmeninė transformacija pramonės įmonėse“.

Konferencijos dalyvius pasveikino Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, Mažeikių verslininkų asociacijos viceprezidentas Darius Seilius.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

Pranešėjai – Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Inovacijų agentūros, Lietuvos robotikos asociacijos, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, Klaipėdos universiteto, vietos verslo atstovai.

Renginyje diskutuota apie pramonės transformaciją ir jos įtaką ateities darbuotojų įgūdžiams, kompetencijoms, visai darbo rinkai. 

Aptartos tokios temos, kaip tinkamos verslo aplinkos kūrimas bei taikomos technologijos reikiamoms kompetencijoms didinti, robotizacijos įtaka šiandieninei pramonei, kt.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto