Veteranai grįžo su apdovanojimais

„Virvytės slėnio“ krepšininkės po permainingų rungtynių su vilnietėmis. Nuotr. iš klubo archyvo

Vilniuje vykusiame tradiciniame veteranų krepšinio turnyre dalyvavo trys komandos iš Mažeikių. Visos jos pasidabino medaliais.

Grįžo su medaliais

Aštuntą kartą vykusiame „Alaus namų“ veteranų krepšinio turnyre tarp 27 ekipų iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Švedijos rungtyniavo ir trys mūsų rajono krepšinio mėgėjų ekipos – moterų ekipa „Virvytės slėnis“ kovojo vyresnių kaip 35 metai amžiaus grupėje, „Nafmera“ – vyresnių kaip 40 metų, o „Impeka“ – vyresnių kaip 45 metų amžiaus sportininkų grupėje.
Svariausios prabos apdovanojimą dvi dienas vykusio turnyro metu savo amžiaus grupėje iškovojo „Nafmeros“ krepšininkai, kurie pasidabino antrosios vietos medaliais, trečiąją vietą tarp vienuolikos ekipų užėmė „Impekos“ atstovai.

Laukia turnyrai Latvijoje

Ne ką prasčiau sekėsi ir „Virvytės slėnio“ komandai, kuri rungtyniavo kartu su kitomis penkiomis ekipomis iš Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos. Mažeikiškės, iškovojusios keturias pergales ir patyrusios du pralaimėjimus, iškovojo trečiąją vietą.