Veteranai tradicijai nenusižengė – užkopė ant prizininkų pakylos

Mažeikių „Arimetro“ veteranai tradicijos nesulaužė – jau ketvirtus metus pasidabino medaliais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Kretingoje vyko tarptautinis futbolo veteranų turnyras, kuriame varžėsi šešios komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.
Ketvirtą kartą tradiciniame turnyre sėkmingai rungtyniavo Mažeikių futbolo veteranų ekipa „Arimetras“.

Dėl vietos grūmėsi su kaliningradiečiais

Kretingoje buvo kovojama pagal kitokias taisykles negu didžiajame futbole – rungtyniauta du kėlinukus po penkiolika minučių, aštuoniese prieš aštuonis, komandoje galėjo žaisti tik tie, kuriems jau sukako keturiasdešimt, vienas žaidėjas galėjo būti jaunesnis, bet amžiaus riba – 38-eri. Mažeikiškiai pogrupyje abejas rungtynes sužaidė lygiosiomis – rezultatu 1:1 su „Ventspiliu“ bei nulinėmis lygiosiomis su vietos „HBH“ veteranais.
Pogrupyje užėmę antrąją vietą futbolininkai kovojo dėl trečiosios vietos turnyre ir rezultatu 3:1 įveikė Kaliningrado „Baltikos“ veteranus.
Šiame turnyre triumfavo Panevėžio „Ekranas“.

Vasaros sezonas baigėsi

„Džiugu, kad vykti į tokį turnyrą nereikėjo nieko raginti – visi degė noru išbėgti į aikštę, tačiau ypač noriu pažymėti Dalijų Vozbutą, kuris pelnė visus mūsų komandos įvarčius. Dalijus sėkmingai pakeitė Antaną Bulošą, kuris tądien negalėjo padėti komandai“, – pasakojo vienas iš komandos vadovų Algirdas Mika.
Ketvirtąjį kartą vykusiame turnyre mažeikiškiai veteranai nenusižengė tradicijai – vėl tapo prizininkais. Iki tol jie du kartus buvo antri, kartą – treti.
Šiomis varžybomis veteranams vasaros sezonas baigtas, dabar jie vėl pradės ruoštis Žemaitijos veteranų salės futbolo pirmenybėms, kur dvejus metus iš eilės tapo nugalėtojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto