Vėtra trumpam be elektros paliko per tūkstantį gyventojų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą kai kuriose rajono vietovėse siautė liūtis, vėjas, žaibavo.
Pasikeitę orai labiausiai pakenkė elektros energijos vartotojams.
Be elektros kurį laiką liko apie 1200 rajono gyventojų.

Elektros gedimus pašalino

Elektros skirstomųjų tinklų akcinės bendrovės LESTO atstovas ryšiams su visuomene Martynas Burba pranešė, kad Mažeikiuose vakar dviejose vietose užfiksuoti elektros tiekimo gedimai.
Reivyčių seniūnijoje dėl žaibo iškrovos buvo pažeistas elektros tiekimo kabelis.
„Dėl šio gedimo be elektros liko 900 vartotojų. Gedimas pašalintas ir elektros energijos tiekimas atstatytas devintą valandą“, – informavo M. Burba.
Kitas gedimas užfiksuotas Balėnose.
Ten, žaibui trenkus į elektros stulpą, nuo laidų kibirkščių užsidegė žolė.
Balėnų ugniagesių komandai užgesinus liepsną, laidai buvo apžiūrėti. Elektros tiekimo gedimai panaikinti po trijų valandų. Kurį laiką be elektros buvo per 300 žmonių.

Didelių nuostolių nepadarė

Tirkšlių seniūnijos raštvedė Daiva Mikienė informavo, kad Tirkšlių seniūnijoje užfiksuotas dar vienas įvykis. Žaibas įtrenkė į šalia seniūnijos pastato stovintį medį.
„Tas medis niekam žalos nepadarė. Dabar jį nupjaus ir viskas bus sutvarkyta“,– kalbėjo pašnekovė.
„Santarvei“ susisiekus su kitų seniūnijų vadovais, paaiškėjo, kad kitur liūtis, žaibai, vėjas didesnių rūpesčių nesukėlė. Kai kur tik aplaužytos medžių šakos, nuo stiproko vėjo išnešioti lauke buvę daiktai. Gyventojai skundėsi, kad kurį laiką buvo dingęs interneto ryšys.
„Sedoje beveik visai nelijo, kiek „pakrapnojo“, ir tiek. Laukėme lietaus, žiūrėjome į pajuodavusį debesį, bet nieko nebuvo“, – sakė Sedos seniūnas Algirdas Grinkevičius.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenimis, mažeikiškiai ugniagesiai dėl permainingų orų iškvietimų neturėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto