Vicemerė į darbus pasinėrė nuo pirmos dienos

Sigutė Bernotienė jau suprato, kad naujos pareigos gerokai pakoreguos jos įprastą dienos ritmą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Nuo pirmadienio vicemerės pareigas eina Sigutė Bernotienė. Pirmą kartą tokį aukštą postą valdžioje užimanti moteris teigė nuo pat pirmųjų dienų pajutusi, kad šis darbas nors ir atsakingas, bet bus įdomus.

Žavi nauji potyriai

„Diena buvo pakankamai darbinga ir ilga“, – taip pirmadienį apibūdino naujoji vicemerė S. Bernotienė.
Nuo pat pirmos dienos tekę įsisukti į darbus, tuo labiau kad nuo pirmadienio atostogauja meras Antanas Tenys (jį pavaduoja Jonas Siminkevičius – B. R.). Vicemerė dalyvavo gamybiniame, kalėdinių renginių ruošimosi komisijos pasitarime, sprendė kitus klausimus.
Antradienį iš pat ryto vicemerė vyko į Telšius, Regioninės plėtros tarybos posėdį.
Politikė jau suprato, kad naujos pareigos gerokai pakoreguos jos įprastą dienos ritmą, nes kai dirbo mokytoja, krūvis buvo nedidelis, daugiau laiko galėjo skirti namams, šeimai – vyrui ir drauge gyvenančiam tėčiui. Vaikai jau suaugę, turi savo šeimas.
Nors pirmadienį darbą baigė 17 val., tačiau S. Bernotienė suvokia, kad taip bus ne visada – teks ir pavakaroti.
„Darbas atsakingas, bet įdomus. Laukia nauji potyriai, iššūkiai. Man įdomu gilintis, pažinti tai, ko iki šiol nežinojau“, – apie naujas pareigas, kalbėdamasi su „Santarve“, samprotavo vicemerė.

Buvęs vicemeras – jau Seime

S. Bernotienei atiteko mero pavaduotojo Kęstučio Bartkevičiaus pareigos, nes šį politiką mažeikiškiai išrinko į Seimą. Vicemerė ir toliau tęsia savo pirmtako darbus – kuruoja ekonomiką, verslą, švietimą, sportą, kultūrą.
Pirmą kartą per Nepriklausomybės laikotarpį tokias aukštas pareigas eina moteris.
Pagal į koaliciją susijungusių partijų susitarimą, vicemero postas priklauso „tvarkiečiams“.
Antrą kadenciją Taryboje dirbanti politikė anksčiau vadovavo Švietimo, kultūros ir sporto komitetui. Iki šiol ji dirbo kūno kultūros mokytoja Pavasario pagrindinėje mokykloje.

2 Atsakymai į “Vicemerė į darbus pasinėrė nuo pirmos dienos”

  1. Narščiui parašė:

    O kas čia tokio ypatingo?

    Turbūt ne taip nustebtum sužinojęs, kad dabar valstybę valdys inžinierius ir suvirintojas, o mūsų Savivaldybėje klerkauja ir veterinarai, ir inžinieriai, ir gydytojai, ir mokytojai. Ir šiaip bemokslių visokių yra.

  2. narsius parašė:

    musu kuno kulturos mokytoja :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (buvusi:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto