Viekšniškė badmintonininkė – tarp nugalėtojų

Emilija Jarošaitytė net trijuose etapuose įveikė visas savo varžoves ir tik viename liko trečia. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Baigėsi Lietuvos badmintono federacijos devintosios Lietuvos taurės varžybos. Jose tarp nugalėtojų jaunimo grupėje – viekšniškė sportininkė, septyniolikmetė Emilija Jarošaitytė.
Viekšniškė startavo C grupėje ir visuose keturiuose taurės etapuose iškovojo prizines vietas – etapuose Tauragėje, Klaipėdoje bei Vilniuje buvo nugalėtoja, o Šakiuose užėmė trečiąją vietą. Susumavus visus rezultatus, Viekšnių gimnazijos antros klasės moksleivė tapo pirmosios vietos laimėtoja.
„Sportininkės laimėjimus, mano manymu, lemia du dalykai – didelė sportininkės ir jos tėvų motyvacija (badmintoną žaidžia ne tik Emilija, bet tėtis, mama ir brolis) bei tai, kad ji treniruojasi su vyrais, kas duoda naudos tiek jai, tiek partneriams. Šiuo metu suaugusiųjų šalies badmintonininkių reitinge Emilija yra trisdešimta, tarp bendraamžių – 21-a“, – pasakojo  badmintono entuziastas, Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius.
Lietuvos moksleivių Olimpinio festivalio badmintono varžybose Viekšnių gimnazijos merginų komanda iškovojo penktąją, vaikinų – tryliktąją vietas.
„Sužaidėme gana normaliai – kovojome su didžiųjų miestų atstovais, kur badmintonininkų pasirinkimas gerokai didesnis. Aukštesnį merginų rezultatą lėmė aukštesnio lygio, lyginant su kitais komandos sportininkais, Emilijos žaidimas“, – sakė R. Gricius.

4 Atsakymai į “Viekšniškė badmintonininkė – tarp nugalėtojų”

1. roma parašė:

saunuole ,Emilija.

2. to Vieksniske parašė:

Pasistengsiu apšviesti: gimnazijos klasės (1-4) prasideda nuo 9 įprastos mokyklos klasės. Vadinasi, kai mokinys mokosi 9-12 klasėse – gimnazijoje tos klasės vadinamos 1-4. Ar aiškiau, KAIP 16-metė ar 17-metė gali būti tikantros klasės moksleivė???