Viekšniškiai išgyveno adventinį susikaupimą

Adventinėje popietėje viekšniškiai ne tik diskutavo apie advento istoriją, bet ir dalijosi adventiniais patiekalais, giedojo kalėdines giesmes. Pauliaus AURYLOS nuotr.

Viekšnių Parapijos namuose vyko adventinė popietė, kurią organizavo Viekšnių Marijos legionas, vadovaujamas viekšniškės Onutės Remeikienės.

Adventinėje popietėje dalyvauti buvo pakviesta lektorė iš Mažeikių Simona Raštutytė. Jos parengta tema – „Adventas: kilmė ir istorija, patiekalai, būrimai, magija“. Visa informacija šia tema buvo pateikta vaizdiniu būdu per kompiuterį.
Be to, S. Raštutytė su susirinkusiaisiais diskutavo apie pasaulio pabaigą, kalbėjo apie ateinančius 2012-uosius Juodojo vandens drakono metus, apie japonų horoskopus ir tai, kas mūsų laukia, palietė krizės sukeltas problemas.
Advento patiekalai buvo stebimi ne tik ekrane. Pagaminusios įvairių advento valgių popietės dalyvės jų atsinešė ir į Parapijos namus. Žolininkė Jadvyga Balvočiūtė, taip pat dalyvavusi renginyje, visus vaišino žolelių arbatomis.
Po to Viekšnių bažnyčios klebonas Kęstutis Zybartas paskaitė naujienų iš laikraščio „Bažnyčios žinios“.
Baigiantis popietei kartu su jos dalyviais kalėdines giesmes giedojo Viekšnių Vinco Deniušio meno mokyklos direktorius Vitalis Lizdenis.
Į adventinę popietę susirinko per 30 pensinio amžiaus viekšniškių. Jie ne tik išklausė lektorės pranešimo, bet ir pabendravo šventiškai papuoštoje aplinkoje – eglišakių vainike įkomponuotos jaukią šilumą skleidė virpančios raudonų žvakių liepsnelės. Kiekvienas savyje pasiruošimo Kristaus atėjimui į šį pasaulį akivaizdoje išgyveno laukimo, susikaupimo ir rimties momentą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto