Viekšniškiai pagalbos kreipėsi į politikus

Pasak kaimiškųjų seniūnijų seniūnų, dėl lietingų orų keliai negali būti nugreideriuoti itin kokybiškai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viekšniškiai dėl netinkamai miestelyje atliktų kelio remonto darbų pagalbos kreipėsi į politikus. Savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto jie prašė išsiaiškinti, kodėl nėra vykdomas defektų šalinimo planas.
Politikai, užuot atsakę, nusprendė rekomenduoti Savivaldybės administracijai praplėsti seniūnų funkcijas, kad jie turėtų galių kontroliuoti rangovus.
„Santarvė“ išsiaiškino, kad Savivaldybės administracijos direktorius dar liepos mėnesį įsakymu tokių darbų kontrolę, vykdymą bei darbų atlikimo aktų pasirašymą yra pavedęs būtent seniūnams. Tačiau pastarųjų reikalavimams rangovai ne visada noriai paklūsta.

Viekšniškių skundas nagrinėtas šią savaitę vykusiame Kontrolės komiteto posėdyje. Komiteto pirmininkas Paulius Auryla Tarybos narius informavo, kad viekšniškiai prašo išnagrinėti susidariusią situaciją dėl Viekšnių miestelyje UAB „Mažeikių vandenys“ nekokybiškai atliktų darbų. Broką ištaisyti žadama jau seniai, net darbo grafikai yra sudaryti, bet jie vis nukeliami.
Tariantis, kaip pagelbėti viekšniškiams, buvo išsakyta mintis, jog seniūnai yra bejėgiai, nes negali išsakyti pretenzijų ir kontroliuoti seniūnijose atliekamų darbų.
P. Auryla ir pats gyvena Viekšniuose. Komiteto narius jis informavo, kad Savivaldybės administracijos direktorius buvo sudaręs specialią komisiją, kuri vertino „Mažeikių vandenų“ atliktų darbų kokybę. Į ją buvo įtraukti šios bendrovės, Savivaldybės administracijos ir seniūnijos atstovai. Tačiau ir po komisijos išvadų, niekas nesikeičia.

Visas rašinys – „Santarvė“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Viekšniškiai pagalbos kreipėsi į politikus”

 1. savas parašė:

  o tai ką siūlot rinkti..? :) ar matot kokius lyderius..? tai pasidalinkit savo įžvalgomis.

 2. lietuve parašė:

  Čia ne politikai, o vandenų vadovai turi sutvarkyti paliktą netvarką, o miestelio seniūnas su bendruomenes nariais turėtų principingiau reikalauti

 3. Aiškiaregis parašė:

  Kiekviena Tauta verta tokios valdžios, kokią išsirenka… Tai už ką balsavote, viekšniškiai? Vėl gelbėtojų laukėte? tai ar išgelbėjo suvirintojas iš Rusijos? Ar apsitapšnojęs paksius? Ar kolchoznikai išgelbėjo? Ir vėl lipate ant to pačio grėblio….

 4. ar čia politikai parašė:

  Mes nei politikų, nei normalių vadovų neturime. Renkant naują savivaldą reikia būtinai į tai atkreipti dėmesį, ir jokių partinių į savivaldas nerinkti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto