Viekšnių turnyre triumfavo mažeikiškiai

„Mažeikių“ komanda, aplenkusi septynis varžovus, triumfavo Viekšnių krepšinio klubo surengtame turnyre. Nuotrauka iš organizatorių archyvo

Viekšnių miesto sporto klubas jau nemažai metų žiemos laikotarpiu rengia krepšinio turnyrą, į kurį sukviečia klubus, su kuriais palaiko draugiškus ryšius.

Nuo 2009 metų atnaujinto formato turnyras prasidėjo šiemet lapkričio 10-ąją, o baigėsi gruodžio 18-ąją.
Šiemet į turnyrą buvo pakviestos septynios kviestinės komandos: Naujosios Akmenės ,,Akmenės cementas“, Kelmės ,,ASK“, Šaukėnų ,,Bizonai“, Kuršėnų ,,Kristalas“, Mažeikių ,,Mažeikiai“, Telšių ,,Senasis Džiugas“, Ventos ,,Venta“, taip pat varžėsi ir turnyro organizatoriai – Viekšnių sporto klubo ,,Viekšniai“ sportininkai.
Pasak organizatorių, visos komandos pasirinktos neatsitiktinai – tai ekipos, su kuriomis Viekšnių sporto klubą sieja seni, geri santykiai ir nuoširdi sportinė draugystė. Šio turnyro tikslas – pagyvinti Viekšnių miesto sportinį gyvenimą, pritraukti jaunimą sportinei veiklai, parodant, kad ir vyresnio amžiaus žmonės (turnyre dalyvauja 1975 m. gimimo ir vyresni žaidėjai (vyriausiam žaidėjui – 53 metai) myli sportą ir aktyviai juo užsiima.
Turnyro organizatoriai buvo svetingi – užėmę penktąją vietą jie prizines vietas paliko svečiams: trečiąją vietą iškovojo Kuršėnų ,,Kristalas“, antri liko Kelmės ,,ASK“ krepšininkai, o turnyro nugalėtojais tapo Mažeikių  ,,Mažeikiai“.
Viekšnių sporto klubo ,,Viekšniai“ prezidentas Darius Triaušys ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas sporto klausimais Petras Norvilas komandas apdovanojo taurėmis ir medaliais. Pirmąją vietą laimėjusiai komandai įteikta kalvio Česlovo Pečetausko įsteigta ir jo sukurta taurė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto