Viekšniuose muziejų bus galima aplankyti… ir naktį

Airida Lementauskienė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viekšnių gyventojai ir miestelio svečiai turės išskirtinę galimybę muziejų aplankyti ne tik dieną, bet ir naktį. Mažeikių muziejus jungiasi prie tarptautinei Muziejų dienai paminėti skirtų renginių ir šeštadienį Viekšnių 1-osios vaistinės lankytojams dovanos renginį, skirtą „Muziejų nakčiai-2015“.

Tarptautinės muziejų dienos, kuri minima gegužės 18-ąją, renginius inicijuoja Tarptautinių muziejų taryba. Muziejų bendruomenės akcija „Europos muziejų naktis“ yra rengiama jau dešimtmetį. Jos tikslas – parodyti muziejaus eksponatus naktį, kuomet įprastai muziejai nedirba, bei supažindinti su muziejais įvairių bendruomenių narius.
Šiemet „Muziejų naktis“ vyks gegužės 16-ąją. Prie iniciatyvos prisijungė ir Mažeikių muziejaus kolektyvas.
Tądien ne tik Viekšnių muziejų, bet ir kitus Lietuvos muziejus bei juose vykstančius renginius bus galima aplankyti nemokamai.

Apie tai, kokiais renginiais Viekšniuose bus paminėta „Muziejaus naktis“, skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Viekšniuose muziejų bus galima aplankyti… ir naktį”

  1. barclay parašė:

    tai yra labai geras krasto muziejus, pati gyvenu 9 metai Vieksniuose, ir kas vasara visus gimines, atrvykusius is bet kokiu Lietuvos kampeliu, vedames aplankyti Vieksniu muzieju- vaistine. Nepamirskim, kad si vaistine yra antra seniausia islikusi medine vaistine Lietuvoje, po Palangos.

  2. OPA parašė:

    o ten diena kas nors eina bent jau ? neskaitanat per prievarta mokinukiu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto