Viekšniuose – tradicinis bėgimas, skirtas Europos dienai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=725 template=caption]Jau penkioliktą kartą vyko tradicinis Viekšnių bėgimas, skirtas Europos dienai paminėti. Beveik šešiasdešimt bėgimo dalyvių bėgo trasą nuo pagrindinėje miestelio aikštėje esančio paminklo Biržiškoms iki Meilės akmens ir atgal.

Šių metų jubiliejiniame šešių kilometrų bėgime dalyvavo 57 bėgikai iš Viekšnių, Mažeikių, Tirkšlių, kurie varžėsi šešiose amžiaus grupėse.
„Gaila, kad šiemet nesulaukėme tradicinių svečių iš kaimyninio Akmenės rajono, gal todėl ir nepakartojome pernykščio bėgimo rekordo, kai varžėsi aštuoniasdešimt bėgikų. Tačiau džiugu, kad, kaip visada, noriai į šį bėgimą, kurio vienas iš tikslų – skatinti moksleivius sistemingai mankštintis, plėtoti kūno kultūrą ir sporto masiškumą bei sveikatingumą – atsiliepė didelis būrys viekšniškių moksleivių“, – apie tradiciškai pirmąjį gegužės ketvirtadienį vykstantį bėgimą kalbėjo vienas iš organizatorių, vietos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Voldemaras Kinas.
Į renginį atvyko ne pirmą kartą jame dalyvaujantys entuziastai.
„Kaip mes galime praleisti tokią šventę – ji mums jau įaugusi į kraują ir šią datą žinome mintinai“, – sakė nė vieno bėgimo nepraleidžiantis Veiviržėnų klebonas Antanas Šimkus bei vyriausiasis bėgimo dalyvis, septyniasdešimtmetis Antanas Alfonsas Jurašius, kuris į šią sporto šventę atvyko net iš Šiluvos.

One Reply to “Viekšniuose – tradicinis bėgimas, skirtas Europos dienai”

  1. Saulius parašė:

    Šaunuoliai Viekšnių gimnazijos kūno kultūros mokytojai. Trasa įdomi, organizacija nebloga ir daug stiprių viekšniškių vaikų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto