Viekšniuose vandalai siautėjo dažais ir akmenimis

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

Vandališkas, kaip įtariama, jaunimo surengtas išpuolis Viekšniuose pareigūnų įvertintas kaip nusikalstama veika, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.  

Pirmadienį į policiją su pareiškimu kreipėsi Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius. Jis pareigūnus informavo apie savaitgalį įvykdytą vandalų išpuolį Viekšniuose – viešoje vietoje iš chuliganiškų paskatų, demonstruojant nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, dažais apipurkštas brolių Biržiškų paminklas, esantis miestelio centre.
Vien tuo chuliganai neapsiribojo – dažais apipurkštas stendas, skelbiantis apie lankytinas vietas,  prie prekybos centro centrinėje miesto gatvėje į kanalizacijos angą prikišta akmenų, prie kavinės-baro Bažnyčios gatvėje ant važiuojamosios kelio dalies dažais nupieštas vyriškos lyties organas, toje pat gatvėje ant laikinųjų maldos namų sienos dažais užrašytas užrašas „Darius“ su įžeidžiančiu simboliu.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

 

5 Atsakymai į “Viekšniuose vandalai siautėjo dažais ir akmenimis”

 1. stasele parašė:

  Pasiklausykit ka jaunimas sneka ir suzinosit kas cia taip pasidarbavo..

 2. bus dar visko parašė:

  Yra kameros miestelyje, bet ar jos veikia neaišku, be to jei visi tie blogi darbai buvo daromi tamsiu paros metu, naktį, tai miestelis juk neapšviestas, kameros nefiksuoja tamsoje, tai nieko ir nematyti. Klausimas seniūnui: gal jau užteks taupyti , gal laikas būtų pasirūpinti miestelio apšvietimu ir apšvietimą gatvėse vakarais įjungti ne tik nuo lapkričio 1d., o nuo kovo 1d. išjungti, ir miestelis skendi vakarais, naktimis tamsoje, kaip kad yra dabar.

 3. viekšniškė parašė:

  Kur policijos pareigūnai?Miesteliuose jų nebėra. .Todel ir siautėja vandalai.Vaizdo kameroms pinigų nėra,tad ir rvalykime brudą nuo sienų,langų ar paminklų. Taip norisi bendruomenę paakinti:organizuokim gyventojus kovai su šiais antžmogiais,bauskime tėvus,kurių vaikai naktimis daužosi.Juk pažįstame vieni kitus…Nelaukime,kol žmones ims užpuldinėti.

 4. ko tiketis is jaunimo, parašė:

  kuris neturi jokiu pareigu tik teises? Ko tiketis pagarbos zmogui, paminklui, Tevynei, jei is politiku (konservu, socdemu, liberalu) lyderiu ir eiliniu nariu, taip pat zurnalistais pasivadinusiu valatku, jakilaiciu, garbaciauskaiciu, makaraityciu, pumprickaiciu, politikos apzvalgininku jau puzmetis nuolat liejasi nepagarbus zodziai, panieka, patycios oponentams ir kitaip mastantiems. Parsidave zmones del ilgesnio pinigo, geresnio duonos kasnio, minkstesnes kedes. Kaip gali isaugti zmogu gerbiantys zmones is vaiku, kuriuos aukleja tokios reksnes kaip karaliene morta? Tas arogantiskas elgesys, saizus, ausi reziantis balsas vercia krupcioti suaugusius, o ka bekalbet apie vaikus. Nesuprantu kas begali gerbti anuka uz jo nezabota arogancija ir patycias is tu, kurie bando daryti tvarka. Jaunimas mato, girdi ir seka tokiu „autoritetu“ pedomis

 5. Mąstanti parašė:

  Nu nėra ko ir norėti. Gi pabandyk dabar sutikęs tokį „vandalą“ sudrausminti, gausi baudos už jo orumo pažeminimą ir eisi į banką apmokėti jo patirtą moralinę žalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto