Vienas tekstilės konteineris – naujoje vietoje

Nuotr. iš organizacijos archyvo

Kovo pabaigoje Mažeikiuose buvo įrengti pirmieji nevyriausybinės organizacijos „Būk su manimi“ tekstilės konteineriai. Po jų įrengimo praėjus dviem mėnesiams, organizacijos buvo paprašyta vieną iš konteinerių perkelti į kitą vietą.

Mažeikių miesto bei rajono gyventojai jau seniai išreiškė poreikį, kad mieste ir rajono seniūnijų teritorijose būtų konteinerių, skirtų išmesti dėvėtiems, bet dėvėti dar tinkamiems drabužiams, avalynei, žaislams, nebenaudojamai patalynei, užuolaidoms, daiktams. Problemą dėl tekstilės surinkimo spręsti pirmieji suskubo nevyriausybinės organizacijos „Būk su manimi“ atstovai. Organizacijos rėmėjas parūpino ir pirmuosius keturis konteinerius: Ventos gatvėje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia „Taumonos“; Sedos gatvėje, netoli „Tripleto“; senamiestyje, Stoties gatvėje, netoli nuo „Būk su manimi“ patalpų (nulipus pėsčiųjų tiltu); ir Troškučiuose esančios sodininkų bendrijos „Šaltinėlis“ teritorijoje.
Praėjusią savaitę Savivaldybės administracijos atstovas susisiekė su organizacijos „Būk su manimi“ vadove Jolita Butkiene ir paprašė Sedos gatvėje esantį konteinerį perkelti į kokią nors kitą vietą.
Trečiadienį jis perkeltas į Pavasario gatvę, priešais lopšelį-darželį „Delfinas“.
„Santarvės“ žiniomis, to paprašyta todėl, kad Mažeikius pasiekė Savivaldybės užsakyti tekstilei skirti konteineriai. Juos planuojama pastatyti tose aikštelėse, kuriose yra įrengti pusiau požeminiai konteineriai.

One Reply to “Vienas tekstilės konteineris – naujoje vietoje”

  1. teta parašė:

    Ar jau yra savivaldybės užsakyti konteineriai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto