Vieni į mitingą, kiti – į prekybos centrus

Visuotinėje akcijoje „Nesėdėsiu, neburbėsiu, o kažką darysiu“ dalyvavo ir savo poziciją išreikšti panoro apie šimtą mažeikiškių. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šeštadienį, Pilietinio pasipriešinimo dieną, Mažeikių Senamiesčio parko prieigose vyko taikus susibūrimas prieš dideles maisto ir paslaugų kainas.
Nors iš anksto tokiam susibūrimui mažeikiškiai rodė nemažą susidomėjimą, vis tik išeiti į gatvę ir išreikšti savo nuomonę pasiryžo kiek daugiau nei šimtas žmonių.

Visuotinės protesto akcijos „Nesėdėsiu, neburbėsiu, o kažką darysiu“ visuomenėje spontaniškai kilo po to, kai savo nuomonę apie sparčiai besipučiančias maisto produktų kainas viešai išdėstė  dainininkas Marijonas Mikutavičius.
Praėjusią savaitę tris dienas dalis Lietuvos gyventojų boikotavo didžiuosius prekybos centrus ir vengė juose apsipirkti. Šeštadienį įvairiuose šalies miestuose vyko taikios protesto akcijos, kuriomis siekta išreikšti nepasitenkinimą esama situacija dėl didelių kainų ir atkreipti valdžios dėmesį.
Tiesa, pastebima, kad šalies gyventojams pritrūko vieningumo, mat į protesto akcijas susirinko mažiau, nei tikėtasi, žmonių. Kur kas daugiau visuomenės atstovų susigundė vieno iš didžiųjų prekybos centrų surengta vienos dienos akcija, kurios metu įvairioms prekių grupėms buvo taikomos nemenkos nuolaidos.

Plačiau apie Mažeikiuose vykusią protesto akciją – „Santarvės“ laikraštyje.

12 Atsakymų į “Vieni į mitingą, kiti – į prekybos centrus”

 1. Linai parašė:

  Žmonės tiesiog pasirodė protingesni, nei jūs manėte ir nepalaikė jūsų kvailos akcijos.

 2. lina parašė:

  Dalyvavau mitinge ir liudna ir graudu…na negali žmones ateiti pasakyti savo nuomones,juk maximoje nuolaidos,sakykite gerbiamieji kur jus visą tą užsilikusią produkciją išpirkę dedate?ar mūsų žmones amžinai alkani tempia,velka maišais? nieko nepadarysi jau nuo seno esame kažkokie vergai,su viskuom sutinkame,visko bijome?ubagyste ir klestes….

 3. to sėjos vergui parašė:

  Būtų žymiai daugiau naudos, jei ir jūs tą kalafiorą patys užsiaugintumėte :-) Prieš keletą metų violetinių gauja po miestą su plakatais lakstė, dabar – kalafioriniai. Kai kurie veideliai netgi tie patys.

 4. shiusha parašė:

  kas is to protesto, pilni prekybos centrai atvykeliu is Latvijos

 5. skaitytojas parašė:

  bet jug santarvej buvo raginimas….ji visada informuoja..

 6. nebuvo parašė:

  informacijos kada ir kur

 7. Komentatorius parašė:

  Galėtumėt dažniau protestuoti, gal daugiau būtų išpardavimų ir galėčiau pigiau visko prisipirkti.

 8. Tankistas parašė:

  Akcija puiki, bet kyla klausimas jos logiškumu. Neiti y prekybos centrus. Sutinku tai nors ir mažas boikotas, bet jis atkreipė visuomenės dėmesį. Eiti mitinguoti, taip sutinku prie seimo rūmų, prie konkurencijos tarybos būstinės, bent prie savo savivaldybės rūmų kurie šeštadienio dieną tušti. Bet eiti į parkelį vien dėl nuėjimo mano nuomone nelogiška.

 9. euras parašė:

  Pagrindiniai gyvūnų refleksai yra maitinimasis ir dauginimasis. Daugeliui žmonių irgi tik tiek pakanka…

 10. sėjos vergui parašė:

  Valanda parodyt vienybės sėjai nesutrugdys. Matyt tamstai viskas pigu, o kalafiorą pats auginate:)

 11. Saulei parašė:

  Atvirkščiai – Mažeikiuose protingų žmonių dauguma! Užuot lakstę su plakatais, jie geriau naudinga veikla užsiima. Juk dabar pats sėjos metas.

 12. saule parašė:

  aciu tiems kurie susirinko! kiek mazai Mazeikuose protingu zmoniu, bet labiausiai dekui tiems, kurie nurode ta vieta, kur buvo galima susirinkti .. (jums pavyko)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto